• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next-8000 lere SuperLoader107 ile Softcam nasıl atılır(Resimli Anlatım)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mayk1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihazım Next 8000xcam plus SuperLoader107 ile softcam yükleyebilirmiyim.Keyfly programı ile nagravision keylerini yükledim diyelim aynı işlemi viacces içinde yapmam gerekirmi?ve yazılım atma sırası doğrumu?

reset-yazılım-reset-SuperLoader107 ile softcam-Keyfly ile keyler-kendi settingim
    Hepsi için ayrı ayrı key yüklemenize gerek yok. Tek seferde hepsi giderler. Yükleme şekliniz böyle olacak.

Yorum yap

eline saglik çok güzel olmüş süpersin

Yorum yap

8000 x-cam plus larda 8/9/06 yazılımını nasıl yükleme imkanımız var bilen varsa açıklasın acilen ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

Yorum yap

aes key yükleme problemi

arkadaşlar söylenildiği gibi aes keyleri loader 107 ile yüklüyorum , yükleme başarılı oldu diyor ama kanallar yine açmıyor nerede yanlış yapıyorum.acaba uygun bir yazılım mı atmam gerekiyor son yazılım 040102 sem.01.2006

Yorum yap

özlemiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar söylenildiği gibi aes keyleri loader 107 ile yüklüyorum , yükleme başarılı oldu diyor ama kanallar yine açmıyor nerede yanlış yapıyorum.acaba uygun bir yazılım mı atmam gerekiyor son yazılım 040102 sem.01.2006
            Şuan ki kullandığın yazılımla TPS'leri açamazsın. Cihazında 8.9.2006 tarihli yazılım olması gerekir. Güncel yazılımı yükle daha sonra aes softcam dosyasını atarak izleyebilirsin

Yorum yap

arkadaşlar merhaba daha yeni üyeyyim benim cihaz amstrad bir arkadaşın next ye 8000 xcam receiveri var. yazılım versiyonundan baktım 28 oct 2006 yazıyor TPS seyretmek istiyor. nasıl yapacağız burada anlatılmış ama hangi dosyayı softcamı neyle yüklemem gerekir. süper loaderin linki çalışmıyor.

Yorum yap

hunter1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar merhaba daha yeni üyeyyim benim cihaz amstrad bir arkadaşın next ye 8000 xcam receiveri var. yazılım versiyonundan baktım 28 oct 2006 yazıyor TPS seyretmek istiyor. nasıl yapacağız burada anlatılmış ama hangi dosyayı softcamı neyle yüklemem gerekir. süper loaderin linki çalışmıyor.
                http://www.mach1digital.net/mach1for...7&d=1162554643
                TPS İçin Softcam Dosyası

Alttaki de yükleme loaderi
                http://www.mach1digital.net/mach1for...5&d=1160723890

Yorum yap

Teşekkürler....

Yorum yap

superloader1.7 ile tps için softcam yükledikten sonra resetleyip kanal taratmakmı?yoksa sadece softcam'i yükleyip seyretmekmi?doğru olan hangisi?

Yorum yap

Resetten sonra softcm atacaksınız...
                      İhtiyaca göre .kfy uzantılı dosyayıda keyfly editörle atarsınız.
                      Sıralama böyle olacak

Yorum yap

sayın modlar çalışmalarınız için teşekkürler sizden tüm next 8000 x cam kullanıcıları için bir isteğim var acaba 1.07 ye birde cw atma bölümü eklenemez mi saygılar elimden gelse hemen yapacağım ama anlamıyorum. aes atma eklenmesi bana umut verdi sanki cw atma yapılabilir gibi geliyor. şimdiden teşekkürler hatta belki diğerleri için bile düşünülebilir. sağolun

Yorum yap

yada bazı cihazllarda yazılanar doğruysa cw keyler biss bölümüne yazılabiliyormuş acaba x-cam da olmaz mı

Yorum yap

4. resimde yükle derken cihaz açıkmı

Yorum yap

fffff52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              4. resimde yükle derken cihaz açıkmı
                              evet cihaz açık olacak. Zaten yapılması gerekenleri gösteriyor
                              Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

merhaba YE 8000 CI için nasıl softcam dosyası atabilirim
                                yardım edin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X