• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000 de astramı yada hotbird mi? sizce hangisi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mpl Nickli Üyeden Alıntı
    18+ yayını istiyorsanız şu an için en uygun olan uydu (Sirius 2/3 at 5.0°E),12111-Hor 27500 5/6 tp'sindeki Hustler TV Europe şu an emular ile izlenebilmektedir ve çanak çapı 90cm bile yeterli gelmektedir...
    hacam ya hotbird in çanagını arkadan tutarak hangi tarafa ve egim ve yükseklik olarak tarif edebilirmisiniz. sirius için birde yayın sayısı kaç tane
    cesitlilik nasıl müzik kanalıda var mı ? tesekkürler.

Yorum yap

sirius uydusunu ayarlamak için eutelsat w3a(Digiturkün Bulunduğu Uydu) Bulup birazda ince ayarlama yaparak bulabilirsiniz w3a hotbirdin yaklaşık 2cm sağında istanbuldan 60 cm çanakla rahat alınabiliyor üstelik digiturk çanağınız varsa twin lnb kullanarak ikinci çanağa ihtiyaç duymadan izleyebilirsiniz yaklaşık aynı konumdalar

dikkat edilmesi gereken konu çanağın hotbirde göre birazdaha öne doğru eğimli durması ve lnbnin alt kısmının önden baktığınızda saat 4-5 yönde olmasıdır

Yorum yap

ikisinide tavsiye ederim ben almanyadan ikisinide izleyebiliyorum güzel yayinlar var

Yorum yap

Merhabalar , bu sirius kalaninda Kinsgton lari buluyorum ama ayni paketin icindeki 18+ kanallar cikmiyor ??? sebep ne olabilir ? Xcam 8000 var
          Saygilar

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

Selam bende motorlu çanak var.Astra,yıda,Sirrus,unda bazı şifreli ve ftaları seyrediyorum ama hiç birisi hot bird gibi değil.SELAMLAR
            dunkes:

Yorum yap

arkadaşlar astra,dan son emu ile hotx ler cözmüyor birde keyler
              ffffffffffffff) cıkyor cw emu,da neden key girişlse arkadaşın cihaza 8000 fta,ya
              hotx,leri seyredecek ve orf,leri
              saygılaR
              mrb selam mach1 forumdaki arkadaşlar ):mzk:
              12.01.A5

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X