• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Redlight Constant Dw Güncel Keyler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• fmberg Nickli Üyeden Alıntı
    ya arkadasım ben onları yazıyorum sorunyok sorunu yazdım mam kimse cevap vermedi bilen yok heralde sifreleri yazmaya gelince kabul etmiyor
    Cas Type:viaccess
    Provider Id:021500
    Provider Name:Redlight German
    Program Num:21ff
    Program Map Pid:0030
    Ecm Pid:
    19d1

gibi gir
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• fmberg Nickli Üyeden Alıntı
      ya arkadasım ben onları yazıyorum sorunyok sorunu yazdım mam kimse cevap vermedi bilen yok heralde sifreleri yazmaya gelince kabul etmiyor

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=15541
      buradan yükle arkadaşım

Yorum yap

• Bende Sunny 7010dci 12.01.A5 denedim Redlight Germani acmadi ident 021500 mu yaziliyor sunnye yoksa degisikmi keylermi degisti bir cevap yazin saygilar.

Yorum yap

• Sunny 9030 serisindede ok !!

Yorum yap

• teşekkürler hocam
            NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
            NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
            D-SMART NEXT 9500 X CIS
            NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• Yok mu deneyen sunny 7010dci acmiyor yoksa 12 temmuz yazilim mi gerekli bilgi verirseniz iyi olur saygilar.

Yorum yap

• Arkadaşlar verilen keyleri kaon tabanlı cihazlarda girerek redlight kanallarını açabilir miyiz acaba???

Yorum yap

• oooo bune supriz hocam.....
                  C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

• keyler çöktümü arkadaşlar
                    no coment

Yorum yap

• evet keyler çöktu.......
                      C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

• evet çöktü

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                        ultra fan clup

Yorum yap

• tekrar sirusa döneceğiz çanak yalama olacak walla:cuara:
                          no coment

Yorum yap

• çılgındoktor Nickli Üyeden Alıntı
                            tekrar sirusa döneceğiz çanak yalama olacak walla:cuara:
                            benim canak coktan yalama oldu arkadasım
                            seninki en azından daha olmamıs
                            sağol arkadasım beni guldurdun yaw
                            allahta seni guldursun

Yorum yap

• Freextv Constant dw keys

D 0500:021C00:0086:0910:0582::EBB8A94CF88A50D24A8DF5 CCB9D2E46F ;Freextv
                              D 0500:021C00:0082:1200:0580::BC5A6278768FA4A9EFD1ED ADB37875A0 ;Freextv2
                              D 0500:021C00:0083:0474:0581::0233376C3ABFDDD66A119C 1740B67066 ;Xdreamtv

EBB8A94CF88A50D24A8DF5CCB9D2E46F ;Freextv
                              BC5A6278768FA4A9EFD1EDADB37875A0 ;Freextv2
                              0233376C3ABFDDD66A119C1740B67066 ;Xdreamtv
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 hoca ben fmlerde denedim ama gelmedi....
                                C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X