• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yazılım atarken cihaz çöktü

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yazılım atarken cihaz çöktü

18.05.2007 tarihli yazılımı atarken bir hata yaptık herhalde. Cihaz açılmıyor. Cihazın display inde kare işaret çıkıyor. Kumanda ve cihazın üzerindeki hiç bir tuş çalışmıyor. Ayrıca cihaz stantbay konumuna geçmiyor. Flahs belleğinimi yaktım acaba? Bu sorunu nasıl çözerim. Yardım edrseniz sevinirim

cihazını tv ye bağladın mı

Yorum yap

evet hiç bir şey görünmüyor

Yorum yap

cihaz fabrika ayarlarına dönmüş olabilir menüye basarak dil ayarlarını yaparak kurulumu yap

Yorum yap

tv de hiç bir şey görünmüyor. menü tuşu çalışmıyor

Yorum yap

Arkadaşım cihazı ARKA DÜĞMEDEN AÇ KAPA + KAPA AÇ yap ve bekle.
            bu işlemi 30 yada 40 saniye dene.!
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

denedim sorun devam ediyor

Yorum yap

200 süper

arkadaşım makina tv ye skart kablosula bağlıyosun dimi

Yorum yap

Anten kablosunu takmadan cihazı TV ye bağlayıp açmayı deneyiniz...........

Yorum yap

arkadasım orjınal yazılımını at eger flash ucmadıysa duzelır duzelmezse flas dump gerek ..
                    BY_CR!M!NAL

Yorum yap

bendede oldu bu sorun bende cihazı arkadan açtım kapadım 1 kaç kez ve düzeldiii dene düzelir heraldee

Yorum yap

arkadaş sen fılaş yazılacak neyapsan düzelmez sen yazılım bitmeden elektigigi kesmişsın ondan tam yazmamış fılaşa fılaş dom atarsın yada srise götür onlar yazarlar uraşma acamasın kolay gelsin
                        :tr: :tr: :tr: :tr: :tr:

Yorum yap

servise götürdüm. Flash yanmış. ilginize teşekkür ederim

Yorum yap

Yazılım atarken ortalarda vs sorun olmaz elektrik gitsede ama en son gelinen aşamada writing flash derken birşey olursa flash gümler genelde..
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

değerli arkadaşlar ve üstadlar bende td 3000 var ve benzer sorun akşam bana da oldu. şimdi cihaz şimdi hiç açılmıyor. yani fişi takıyorum cihaz ön panelinde ışık yanıyor fakat hiç bir yazı yada görüntü yok yani cihaz açılmıyor şimdi ne yapabilirim. lütfen ivedi yardım ve bilgi. daha öncede oldu fakat srv. arkadaş düzeltmişti.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X