• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 xcam ultra kullanıcı anketi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ben 9000 ultradan son derece memnunum uzun süredir kullanyorum arkadaşlara tavsiye edrim

Yorum yap

• Uzun bir zamandır next kulanıcısıyım 2000 serisiyle başladım şimdi 9000 ultra kulanıyorum.
      Ama 2000 le kıyasladığımda değiştirmekle hata ettim diyorum. Daha yeni daha iyidir diye düşündüm. Elime bir fırsat geçse hiç düşünmeden tekrar 2000 serisine geçerim. Her türlü destek var. 9000 Next içirsinde nasıl kurtulsak diye bakılan bir ürün oldu. Çıkan her yazılım önceki yazılımı aratan bir konumda. Kullanıcılarına kolaylık versin.

Yorum yap

• 9000 ler NEXT in yüz karasi en adi cihaz destek yok dogru dürüst *******kanallari cözmüyor oysa 2000 lere nerdeyse aylik yazilim veriliyor.
        Oysa piyasada internet baglantisi olmayan 90.100.110 YTL. cihazlar bile uydudan yazilim ve *** günceleme fonksionlari vardir, oysa 9000 kocaman bir sifir yazik........
        NEXT1001-NEXT8000XCAM-NEXT9000XCAM-NEXT2000superX Plus-NEXT2000 Super Plus USB li Fun 4,6-Opus Turksat 42 Hotbird 13 Astra 19 Astra 23

Yorum yap

• Ben üç senedir kullanıyorum ve adsl bağlantım da mevcut

Yorum yap

• Kampanyadan millet kandırılarak verilen Next 9000 tost makinaları beş para etmez.Destek yok hele hele biri çıkıp bir açıklama yapmıyor.Yada zorlama al dedik gibi pişkin cevaplar veriyorlar.

Yorum yap

• bende bir yıldan fazla zamandır kullanıyorum.

Yorum yap

• 26/09/2008 de aldım hocam cihazım hazır

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Şu an bu cihazı almış ve adsl bağlantısı olan arkadaşlar bu başlığa yazsın ...
                26/09/2008 de aldım hocam cihazım hazır

Yorum yap

• yazık etmişsin paranı.Arkdaş hiç yazılanları okumadın

Yorum yap

• DOKUM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Kampanyadan millet kandırılarak verilen Next 9000 tost makinaları beş para etmez.Destek yok hele hele biri çıkıp bir açıklama yapmıyor.Yada zorlama al dedik gibi pişkin cevaplar veriyorlar.
                    aynen hocam reklamı çok iyi yapıyorlar ama desteğe geldilermi yoklar

NOT:SAKIN BANA ZORLAMI SATTILAR DEMEYİN
                    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

• fbservet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      aynen hocam reklamı çok iyi yapıyorlar ama desteğe geldilermi yoklar

NOT:SAKIN BANA ZORLAMI SATTILAR DEMEYİN
                      Zorla mı sattılar??

Yorum yap

• hocam benide fiyat vede paket bilgisi hakkında aydınlatırsanız sevinirim.yeni aldım vede serverim yok.saygılar

Yorum yap

• internet bağlantısını kur newcamd1 adresi yaz seyretmeye başla, servere üye olmak istiyorsan mach1 ustaya pm gönder sana gerekli bilgileri sana verecektir.

Yorum yap

• benim var şu an hazır

Yorum yap

• NEXT 9000 XCAM ULTRA
                              evet arkadaşlar benim gibi cahil kişilere desdek verilecek diye sattılar 9000 xcam ultrayı bana cihazı satarken next tin destek yazılımı var devamlı diye sattılar parayı elimden aldı cihazı teslim aldım dogru servise 25ytl servisde yazılım kazıgı yedik bekliyoruz bu kazıklardan kurtulacağımız günü uydu çöplüklerini fırdaya satılan cihazlarda gösteriyor

Yorum yap

• sarioglu32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                NEXT 9000 XCAM ULTRA
                                evet arkadaşlar benim gibi cahil kişilere desdek verilecek diye sattılar 9000 xcam ultrayı bana cihazı satarken next tin destek yazılımı var devamlı diye sattılar parayı elimden aldı cihazı teslim aldım dogru servise 25ytl servisde yazılım kazıgı yedik bekliyoruz bu kazıklardan kurtulacağımız günü uydu çöplüklerini fırdaya satılan cihazlarda gösteriyor
                                arkadaşım yazılım destsği var demişler yalan değil ayrıca serviste 25 ytl yazılım ücreti ödediğini söylüyorsun aynı yazılımı ve artı olarak günlük softcamları bu forumda bulabilirsin (bu yazılım ve softcamlari cihazına nasıl yükleyeceğin resimli olarak anlatılmıştır)bu konuda hatayı kendinde aramalısın ayrıca yazılım aktif,server çalışıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X