• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 cihazlarda ses sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 cihazlarda ses sorunu

Arkadaşlar bilmem dikkatinizi çektimi. Next 9000 serisi cihazlarda ses gayet bas daha ziyade boğuk geliyor. Bunu televizyonunun sesinde bas ve tiz ayarı olanlar denyebilirler. Diğer cihazlarda gayet tiz gelen ses 9000 serisi cihazlarda bas(boğuk) geliyor. Eğer yazılımla düzeltilecek bir problem ise ustaların yazılım yaparken budurumu da dikkate almalarını rica ederim. Saygılarımla

Adnan70 Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar bilmem dikkatinizi çektimi. Next 9000 serisi cihazlarda ses gayet bas daha ziyade boğuk geliyor. Bunu televizyonunun sesinde bas ve tiz ayarı olanlar denyebilirler. Diğer cihazlarda gayet tiz gelen ses 9000 serisi cihazlarda bas(boğuk) geliyor. Eğer yazılımla düzeltilecek bir problem ise ustaların yazılım yaparken budurumu da dikkate almalarını rica ederim. Saygılarımla
    kumandadan sol altta kırmızı tuşa bas ekolayzer bolumuna bır okey dersen tız sesler gelıyor açıp kapamalarda yıne aynı duruma gelebılır yıne aynı ışlemı yap
    ben iki cıhazımada aynı ışlemı yaparak bu sorundan kurtuluyorum ınşallah ustalar bunun gıbı bır çok yazılım eksıklıklerını gıderir bızlerde bir ance rahatlarız.
    optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
    .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Arkadaşlar benim demem o ki; kullandığım cihaz next 9000 fta, bu cihazda ekolayzer yok. Yani ses diğer cihazlara göre daha boğuz, dolayısı ile net değil.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X