• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Nrec 18-5-2007 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

üzeyir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bi sorum olacak ok tuşuna basınca kanallar geliyorya normalde alfabetik yeşil tuşla çıkıyor bide ( RCL )tuşuna basıncada alfabetik menu cıkıyor üstunde (bxp ) yazıyor bu alfabatik liste aynı mı ? yoksa başka bir işemi yarıyor çünku yeşil tuşa basınca ustunde alfabatik yazıyo anlayamadımda acıklarmısınız hocam
    O menude yaptığın en son seçim bastığın ne ise rcl onu tekrar yapmana yarar tekrar o renk tuşuna basmışsın gibi ...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

teşekkurler hocam ilginiz icin

Yorum yap

sayın hocam yeni ye 2000 cıs super plusaldım buna hangi loderla hangi yazılımı atabilirim teşekkürler

Yorum yap

2000 cıs usb 18 mayıs pvr yazılımını attığım günden bu yana telstar12 dmc paketinde kilitleniyor. yazılım ile alakası var mı acaba?

Yorum yap

Yazılanları okumazsan normal tabii defalarca yazıldı teletext tuşuna bas altyazıya gir kapalıya gel ok ler kaydet çık...
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

18.05.2007 yazılımı attım ama tpsler açmıyor

Arkadaşlar selam next 2000 cx superplus bi cihazımız var nrec serisi buna sitede bulunan 18.05 yazılımını attım ama tps leri açamıyorum,next e cok yeniyim programı atmadan yada attıktan sonra ozel bir şey gerekiyormu yada sorun nerde olabilir

Yorum yap

kaymaka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Arkadaşlar selam next 2000 cx superplus bi cihazımız var nrec serisi buna sitede bulunan 18.05 yazılımını attım ama tps leri açamıyorum,next e cok yeniyim programı atmadan yada attıktan sonra ozel bir şey gerekiyormu yada sorun nerde olabilir
                Önce emunu aktif yap, Menü>Cihaz Bilgisi>Kırmızı tuş>1234 cihaz bilgileri kaybolur, emu devreye girer. Daha sonra Tps üzerinde Yeşil tuşla Tps Oto Updated okayle biraz bekle keyler güncellendi der Exitle çık kanallar açılır.

Yorum yap

yeni yazılımda hotborgde açan yeni kanal varmı teşekkürler

Yorum yap

Hayır yok

Depo

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

üstad emeğinize sağlık, teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X