• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ye 2000xcı plus hangi yazılım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ye 2000xcı plus hangi yazılım

arkadaşlar ye 2000xcı plus hangi yazılım atmalıyım ınf604a0912,05 yardım edermisiniz

lyon Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar ye 2000xcı plus hangi yazılım atmalıyım ınf604a0912,05 yardım edermisiniz
    Önemli: Next Plus X-Inf Serisi 30.5.2006 Yazılımları

yukarıdaki linkden cihazınıza uygun yazılımınızı alınız,

buradaki Önemli: Yazılım Nasıl Yüklenir Diyenler Buyrun. (Resimli) talimata uygun yükleme yapınız.

kanal listeniz silinecektir, tv ye bağlıyarak dil seçimi yapınız ve diseqc ayarlarını yaparak yeniden kanalları taratınız.

saygılar.
    www.teknoshare.com

Yorum yap

teknoka kardeş ilk defa atıcam hangi yazılım olduğunu bulamadım ınf 604 yazan yok yardım edermisin

Yorum yap

teknoka kardeş ilk defa atıcam hangi yazılım olduğunu bulamadım ınf 604 yazan yok yardım edermisin
        Inf604 yazmaz zaten. Yazılımı seçerken cihazınızın modeline göre seçim yapacaksınız.

@TEKNOKA'nın vermiş olduğu linkte en üstteki yazılım olan
        "5518_VE_Boot_YKME_YE-2000X CI PLUS INF609d053006 MO11.00.zip" olanını yükleyeceksiniz...

Kolay gelsin...
        Bazen ;
        Yıldızları süpürürsün, farkında olmadan
        Güneş kucağındadır, bilemezsin
        Bir çocuk gözlerine bakar, arkan dönüktür
        Ciğerinde kuruludur orkestra, duymazsın
        Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın
        Uçar gider, koşsan da tutamazsın
        W. SHAKESPEARE

Yorum yap

arkadaşım cevabın için teşekkürler bu cihaz eniştemin yüklemeye başladıktan sonra 100 de 5te elektirik kasildi ve ben işe gelene kadar elektirik gelmedi flashı yanmışmıdır bakamadım cihaza eğer böyle bir şey varsa ne yapmam lazım lütfen yardım edermisiniz

Yorum yap

arkadaşım cevabın için teşekkürler bu cihaz eniştemin yüklemeye başladıktan sonra 100 de 5te elektirik kasildi ve ben işe gelene kadar elektirik gelmedi flashı yanmışmıdır bakamadım cihaza eğer böyle bir şey varsa ne yapmam lazım lütfen yardım edermisiniz
            cihazın fişini takarken CH+ tuşuna basılı tutarken fişi prize takınız, cihazın ekranında 0030 yanıp sönerse yazılımı pclink2,0 ediördenki ampul den yükleyiniz.

deneyiniz olursa buraya yazınız.

saygılar.
            www.teknoshare.com

Yorum yap

yarın deneyeceğim ilgin ve alakan için teşekkürler

Yorum yap

teknoka arkadaşım cihaz açıldı hiçbirşey yapmadım cihaza bir şey olmamış yazılım attım arkasından ilgin ve alakan için tşkler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X