• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D-V4.398 Yazılımı 30.5.2013

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam + olarakda yazılım yeni malum iptv listesini 5 şer 5 şer degiştirmek içinde kumandadan ( page ch ) tuşunu kullanabiliyoruz
    yeni yazılım için teşekkürler.bu yazılımı siteden indirip yükleyebilirmiyiz birde internet kullanmıyanların yüklemesi gerekebilirmi.

Yorum yap

zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      yeni yazılım için teşekkürler.bu yazılımı siteden indirip yükleyebilirmiyiz birde internet kullanmıyanların yüklemesi gerekebilirmi.
      Zafer abi internetin yoksa adet yerini bulsun diye sizde yükleyin.Aynen benim gibi.Tasarım Hocam görüntüde iyileştirmeler yapılmış diye yazmış bizde yükleyelim bakalım akşam.Yazılımda emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

can_211 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Zafer abi internetin yoksa adet yerini bulsun diye sizde yükleyin.Aynen benim gibi.Tasarım Hocam görüntüde iyileştirmeler yapılmış diye yazmış bizde yükleyelim bakalım akşam.Yazılımda emeği geçenlere teşekkürler.
        ilginlendiğin için teşekkürler can 211 kardeşim

Yorum yap

-Free TV görüntüsünde iyileştirme olmuş diye yazdım. Yanlış anlama olmasın.

Yorum yap

zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            -Yükle yükle zarar etmezsin

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              -Free TV görüntüsünde iyileştirme olmuş diye yazdım. Yanlış anlama olmasın.
              Free Tv dediğiniz hocam herhalde İp tv ile ilgili olan bölümmü.

Yorum yap

Ellerine sağlık üstadım..
                Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Free Tv dediğiniz hocam herhalde İp tv ile ilgili olan bölümmü.
                  -Evet. Yeni adıyla Free TV

Yorum yap

Teşekkür ederim açıklamalar için.

Yorum yap

yeni siyah kasa nezaman çıkacak bilgisi olan varmı

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        -Yazılımı yükledim. İlk izlenimlerim olumlu ancak; USB Bellek takılı iken, belli belirsiz bazı bölümlerde cihaz reset attı.
                        -Ip TV yeni adıyla "Free TV" bölümü oldukça güzel olmuş. Görüntü kalitesi önceki yazılımlara göre biraz daha yükselmiş.
                        -Portal bölümünden Free TV "Kişisel" hariç diğer bölümleri güncelleyebiliyorsunuz.
                        -Güncellemek için; Machina Portal sayfasından istediğiniz bölümün üzerine gelerek kumandadan OK tuşuna basarak güncelleyebilirsiniz.
                        Portaldaki ikonlar arası dolaşım için;
                        8 - Yukarı
                        2 - Aşağı
                        4 - Sol
                        6 - Sağ
                        5 - Giriş
                        kullanılabilir.

Bir sonraki portal uygulamasında yön tuşları direkt kullanılacak.

Yorum yap

emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

teşekkürler ellerinize sağlık görsellik güzel olmuş çok beğendim
                            next machina 3d

Yorum yap

işte cihaz işte destek teşekürler yazılım için arkadaşlar

Yorum yap

yazılımda emeği geçen herkese saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X