• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ATV ve CNBC-e YOK

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ATV ve CNBC-e YOK

Arkadaşlar 27.10.2008 den beri olmadık yöntem denedim.
    ATV, CNBC-E, E2, NTVSPOR gibi daha birkaç TV kanalı yok. Frekansları elle giriyorum onu da yemiyor. Daha doğrusu frekanslar kayıtlı ama görüntü denen şey yok, ses yok. Neden olabilir acaba. Uydu alıcım Goldmaster 9400 V2CI anten merkezi sistem. Next YE-5000 CI ile de denedim. Olay aynı. Bulamıyor. Sorun nedir bilen biri var mı?

bende atv doğu sinyal yok
    :helal::helal:

Yorum yap

Bence ciğazın üstündeki sinyal gelmeyen nekadar tepe var<sa hepsini, silin 12731 V 3333 tepesini girin tabiki bu tepeyi manüel aramada giriyosunuz şebeke açık tarama yaptırın eksik olan kanallar gelicektir oda olmazsa şayet fabrika ayarlarna dön yeniden yapılandırıp yukarda yazdıgım tepeyi yazıp aynı şekilde tarat bence olucaktır.

Yorum yap

arkadaş aynı sorunu ben de yaşıyorum. ne yaptımsa olmadı. anladığım kadarıyla sorun çanak ve LNB ayarlarında.

Yorum yap

hepsini denedim olmadı. çanak ve LNB ye baktıracağım haftasonu...

Yorum yap

next 2000 süper plus atv gelip gidiyor

Yorum yap

bende de aynı frekanslar yoktu çift çıkış LNB ile tek çıkışlı ile değiştirdim geldiler büyük ihtimal LNB' dedir.

Yorum yap

Arkadaşlar biz binaya 8 çıkışlı lnb taktık bende atv yok birinde cine 5 paket yayını yok. Ne yapsak sorunu çözemedik. Varsa bilen lütfen yardımcı olsun.
                NEXT 8000 XCAM PLUS
                NEXT 2000 SÜPER X PLUS
                NEXT 9500 CIS D SMART

Yorum yap

atv çanaktan dedim saga sola çevirdim olmadı lnb degiştirecem her zaman olmuyor kesilmeler dalga geçer gibi (kabloyu degiştirdim gene aynı)

Yorum yap

atv next 2000 dede kesikkesik türksatı aradım çalışmalar sürdüğünü aynı problem 11111 prov dada var

Yorum yap

ntv paket bendede çıkmıyordu cihazı başka antene bağladım ntv paketi buldu ve kaydettim. tekrar kendi antenime bağladım kalite 0 daydı göstermiyordu 3-5 gündür bazen çıkıyor ama kalite sinyali 40 seviyesinde gözüküyor daha sonra yine kayboluyor zaten yayında takılmalar oluyor. çanak ayarlanması lazım türksat 2a daha iyiydiya böyle problemim yoktu. güya kalite aracaktı noldu eskisinden beter. NTV tam allahlık hiçbir çözüm önerisi sunmuyor

Yorum yap

kimi yayınlar gösteriyor kimi de göstermiyor . taratığım yayınlar cihazı kapatım açtığımda kayboluyor yeni türksat 3A hiç hoşuma gitmedi. cihazım 9700 CIM

Yorum yap

Ben sorunu çözdüm arkadaşlar. Önce Receiverimdeki ne kadar uydu varsa hepsini sildim yani anlayacağınız ne radyo ne de tv kanalı kaldı ne de TPS sonrasında son çalışan yazılımı attım. sonrada yine mach1digital deki hazır kanal listesini makinama yükledim vega ile. Sorun kalmadı. Hepsi çekiyor şu an. ne LNB ne de başka birşey değiştirdim. Ama bende bu olaydan birşey anlamdım o da gani.

Yorum yap

selos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Arkadaşlar 27.10.2008 den beri olmadık yöntem denedim.
                            ATV, CNBC-E, E2, NTVSPOR gibi daha birkaç TV kanalı yok. Frekansları elle giriyorum onu da yemiyor. Daha doğrusu frekanslar kayıtlı ama görüntü denen şey yok, ses yok. Neden olabilir acaba. Uydu alıcım Goldmaster 9400 V2CI anten merkezi sistem. Next YE-5000 CI ile de denedim. Olay aynı. Bulamıyor. Sorun nedir bilen biri var mı?
                            boşa uğraşma kardeşim ben an az 10 tane senin cihazın değişik modellerini hemde 150 lik çanakta tarattım yine hiç birinde çıkaramadım.benim chazlarımın hepsinde hemde 90 lık çanakla tüm kanallar ful o tür cihzları alacağınıza biraz araştırsanız hemde aynı yada daha aşağı fiatlarla bulabilirsin.
                            BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                            ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

arkadaşlar çözüm bende de dosya ekleyemiyorum yardımcı olursanız dosya yüklemeye size

arkadaşlar bunu yükleyin hepsi gelir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X