• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sbcl+Wsp Tool ile Tps Seyretme

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

teşekkkurler emeğine sağlık

Yorum yap

şu ana bu konulaı cok iyi bilmesem ve anlamasamda emeginiz için teşekkür ediyorum ilerde hepsinden faydalanacagıma eminim.
      saygılar

Yorum yap

sbcl ve wsp nedir hocam 2000cıs sp cihazıma usb,den yukleyebilirmiyim

Yorum yap

hocam bunu bi kere mahsus olarakmı yapıyoz yoksa devamlı olarakmı bağşı kalacak cevap yazassewiniriman

Yorum yap

sbcl ve wsp nedir hocam 2000cıs sp cihazıma usb,den yukleyebilirmiyim
            Pc ile Cihaz arasında rs232 kablo bağlantısı yaptıktan sonra pc üzerinde sbcl ve wsp programları yardımı ve internet aracılığıyla mach1 hocamın verdiği server a internet bağlantısı sağlandıktan sonra tsp paketine ait olan şifrelerin gelmesi ile wsp programının aracılığıyla cihaza şifrelerin aktarılması ve kanalların bu şekilde açılmasıdır.
            Usb ile alakası yoktur.
            Bu işlemleri yapabilmeniz için pc + internet + rs232 kablo ihtiyacı vardır
            Next 2000 CIS Super Plus - Dreambox 500 s
            Next 2005 DCI ( 12.c1.a5)
            90 lık çanak Türksat
            120 lik çanak Astra 19 - Hotbird - Sirius

Yorum yap

ben 27042007 tarihli sbcl dosyasını indirip plugin klasörüne kopyaladım. ama yine açılmıyor. anlamadım deli olacam.
              wsp bağlanıyor(yeşil) ama kanallar açmıyor (

Yorum yap

Arkadaşlar, Menü Saat ayarlarından saat farkını +1 yaptım ve sorunsuz izlemeye başladım..Yani Fransa saatini uyguladım...Bilginize..........

Yorum yap

yazılımı atarken makınayı pırıze takıyormuyuz

Yorum yap

goren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yazılımı atarken makınayı pırıze takıyormuyuz
                    Arkadaşım nereye ne yazılımı atacaksın.ayrıca elektrik olmadan hiç bir şey çalışmaz.konuyu biraz daha açarsan daha iyi yardımcı oluruz.
                    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

zenco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Pc ile Cihaz arasında rs232 kablo bağlantısı yaptıktan sonra pc üzerinde sbcl ve wsp programları yardımı ve internet aracılığıyla mach1 hocamın verdiği server a internet bağlantısı sağlandıktan sonra tsp paketine ait olan şifrelerin gelmesi ile wsp programının aracılığıyla cihaza şifrelerin aktarılması ve kanalların bu şekilde açılmasıdır.
                      Usb ile alakası yoktur.
                      Bu işlemleri yapabilmeniz için pc + internet + rs232 kablo ihtiyacı vardır
                      internete bağlı olmadan da açılıyor

Yorum yap

allbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        [4/25/2007 00:30:24] SBCL - TPS-AU Finished.
                        [4/25/2007 00:30:32] SBCL - tps keys (size=6832 B) loaded.
                        [4/25/2007 00:30:32] SBCL - Your tps keys file expired on 462D74CC : 4/24/2007 03:09:00 GMT - 4/24/2007 06:09:00 local ! Look for the new one!
                        [4/25/2007 00:30:32] SBCL - TPS-AU started. Plz wait a minute...
                        [4/25/2007 00:30:35] SBCL - This pid is empty. Please try Frequency->10873
                        [4/25/2007 00:30:35] SBCL - TPS-AU Finished.

ben deki mesaj bu emu kapalı, wsp de yeşil yanıyor. ama günlükte socket eror yazıyor...
                        v_plug dosyasının içindeki softcamı güncelle açılır

Yorum yap

çok güzel olmuş iyi çalışmalar teşekkürler...

Yorum yap

Aşağıdaki dosyayı bir klasöre açın.Önce 1(sbcl.exe) sonra 2(wsp.exe) yazan dosyaları çalıştırın.Emunuzu kapatın gerek yok.Çünkü bütün kanallar full açık.Hatta hediye olarak Sviewlar

tps.fns,v_tps.db dosyalarını hergün yenilemek gerek.
                            v_sids.db,v_keys.db dosyalarını diğer kanalların keyleri değiştiğinde yenilemek gerek.

TPS.zip

DÜZCE

Dm800
                            1-42
                            2-9,13,19

GboX 7/24

Yorum yap

Maalesef TPS ve Sview lar için koyduğun dosyayı indirmeme rağmen ve WSP de ikisi içinde yeşil ışık yanmasına rağmen bir gelişme olmadı.
                              Kananllar kilitli, ne yapabilirim ?

Yorum yap

emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X