• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D 7.6.2013 V4.418 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wifi eski yazılımlara gore mükemmel çalışıyor ınternetı otelden alıyorum gayet statıbıl çalışıyor yalnız anımasyon menüde aşırı bır belırgın bırsey goremedım normal alt ust sag sol gıbı normalde bırakıyorum ve hepsınde denedım bırbırlerıyle aynı bence yıne de tsk ler emegı geçenlere
    Sn:Lastsamurai bende zaten bunu sormak istemiştim demekki WİFİ olayını cihaz OTOMATİK algılıyor...Bir üst mesajımda yazmıştım eskiden seçiliyordu ama sanırım 3-G desteği geldiği andan itibaren bu seçme olayı kalktı.Demekki WİFİ olayı aynen OTOMATİĞE bağlanmış demekki...Bu arada bu yazılımda Maşaallah bir sürü şeyler eklenmiş EMEĞİ geçenlere bu vesile ile tekrar TEŞEKKÜRLER.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

hocam elinize sağlık gerçekten çok güzel gelişmeler ben şunu gördüm ıp tv de portaldan eklenenler açmıyor birde web tarayıcıya girdiğimizde java ve flash player yüklenebilirmi cihaza

Yorum yap

Animasyonlar ile ilgili görsel var mı? resim ekleyen olmadı..

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Cihaz menüsündeki İnternet Destek bölümünden de güncelleyebilirsiniz.

*Yazılım güncelleme için cihaza takılı USB bellek gerekir.
          sayın digium önce saygılarımla bu son yazılımda bahsedilen kanal listesindeki animasyon ekleme özelliğini görsel olarak izah etmeniz mümkünmü ben sadece burada soldan ve altan seçenekleri gözlemledim yapılan bu ilaveyi yanlış anlıyor olabilirim birde şu teleteks ana sayfa 100 ile başlasa iyi olur.saygılar

Yorum yap

Sn:Büyüğüm bu olayı biraz daha açacak olursak o fark etmiş olduğunuz görsellerin üzerine yine aynı menüde kanal geçiş tarzları ile ilgili değişiklikte mevcuttur.Örn:Karararak+Solarak+Donarak yani 2 FARKLI değişiklik söz konusudur.Buraya en kısa zamanda resim koyup sizi aydınlatmaya çalışacağım.
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

yazılımda baya eklentiler olmuş. şampiyon hocam nerdesiniz sizin yorumlarınızı göremedim.
              next machina 3d

Yorum yap

alp35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hocam elinize sağlık gerçekten çok güzel gelişmeler ben şunu gördüm ıp tv de portaldan eklenenler açmıyor birde web tarayıcıya girdiğimizde java ve flash player yüklenebilirmi cihaza
                Sn:Arkadaşım şimdi PORTALDAN belgesel İNDİRDİM evet bazı LİNKLER açılmıyor lakin şu an ANİMAL PLANET RUSSİA ve diğer bazı kanallarda bende açıktır..Görüntü kalitesi HD gibi görünüyor.
                Lakin FİLM KANALLARI nda hiç bir bir FİLM açmıyor.Ama sanırım o kanallar farklı bir şekilde olacak gibi gözüktü bana yani bir nevi ÖZEL HİZMET gibi çünki o bölüme girildiğinde DİREKT olarak FİLM isimleri karşımıza geliyor fakat dediğim gibi banada öyle gelmiş olabilir...
                MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Kanal barında kanal logosu koyabilecek miyiz? ya da öyle bir çalışma olacak mı?

Yorum yap

-Bilgi barındaki animasyon açıkcası benim de hoşuma gitmedi, bilgi barının her ikisini de açtığın zaman arasında senkron hatası var.

Yorum yap

bilgi barı hep alttan çıkıyor, orjinal seçeneği kalkmış. orjinalite bozulmamalı bence.. ek olarak alttan üsten çıkabilir seçenek olarak. bu haliyle göz yoruyor..

Yorum yap

Son yazılımı destek bölümünden indirdim,yazılım yüklemesinden sonra kablolu bağlantı kuramıyorum.Kablosuz bağlantıda sorun yok,eternet kablosunda sorun yok bilgisayarda çalışıyor.Böyle bir sorun yaşayan varsa nasıl çözüm bulmuş yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum yap

Tüm emeği geçenlere teşekkürler...

Yorum yap

baybalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Son yazılımı destek bölümünden indirdim,yazılım yüklemesinden sonra kablolu bağlantı kuramıyorum.Kablosuz bağlantıda sorun yok,eternet kablosunda sorun yok bilgisayarda çalışıyor.Böyle bir sorun yaşayan varsa nasıl çözüm bulmuş yardımlarınızı bekliyorum.
                            -Fabrika ayarlarına dönüp bir daha deneyin.

Yorum yap

Tasarım hocam fabrika ayarlarına döndüm fakat yine bağlanmıyor.Eternet kablosu bağla iken cihazda sarı ve yeşil ışıklar yanıp sönüyor sabit kalmıyor.Eternet kablosunu değiştirdim bilgisayarda denedim çalışıyor ama cihazda çalışmıyor.Saygılar.

Yorum yap

yeni yazılım hayırlı olsun.
                                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                                VU+ SOLO 2
                                Popcorn Hour A-210
                                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X