• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

E-sata GİrİŞİ Olmayan Cİhaz Sahİbİ ArkadaŞlarima AÇiklama..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• MMBT4401L transistörünün üzerinde ne yazıyor acaba?(Yani eski bir kartta ararken nasıl anlayacağız?)

Yorum yap

• Cihazı yolladım,50 tl iş+yaklaşık 20 tl kargo,geldi,kayıt yaptım,izledimSüper.
      Ama şimdi başka bi problem çıktı...Boş bi HDD kullanmadığım için içindeki eski kayıtları,(Mp3,film vs)bilgisayarım görmüyor..Bu konuda yardım edebilecekmisiniz??Teşekkürler...
      QUOD VOLIMUS CREDIMUS LIBENTER!

Yorum yap

• giacomini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Cihazı yolladım,50 tl iş+yaklaşık 20 tl kargo,geldi,kayıt yaptım,izledimSüper.
        Ama şimdi başka bi problem çıktı...Boş bi HDD kullanmadığım için içindeki eski kayıtları,(Mp3,film vs)bilgisayarım görmüyor..Bu konuda yardım edebilecekmisiniz??Teşekkürler...
        1 nolu mesaja bak
        http://www.mach1digital.com/mach1for...t=47671&page=5

Yorum yap

• Teşekkürler,baktım,ancak sanırım o bilgiler baştan yeni bi HDD için verilmiş bilgiler..Benimkininse içinde yaklaşık 400 GB veri vardı..Bilgisayarımda göremiyorum dediklerim onlardı...??

Yorum yap

• giacomini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Teşekkürler,baktım,ancak sanırım o bilgiler baştan yeni bi HDD için verilmiş bilgiler..Benimkininse içinde yaklaşık 400 GB veri vardı..Bilgisayarımda göremiyorum dediklerim onlardı...??
            Cihaz HDD'i FATPVR denilen Conexant'a özel bir format ile formatlamıştır bu yüzden eski verilerinize ulaşamayabilirsiniz.

Yorum yap

• Bad News

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Cihaz HDD'i FATPVR denilen Conexant'a özel bir format ile formatlamıştır bu yüzden eski verilerinize ulaşamayabilirsiniz.
              Kötü haber çabuk ulaştı..İlginize teşekkürler...

Yorum yap

• Bu hizmet hala veriliyor mu? Karaköyde belirtilen adrese gitsem yardımcı olurlar mı? Bilgisi olan arkadaşlar yazabilirse sevinirim. Saygılar..

Yorum yap

• Mr.Wish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bu hizmet hala veriliyor mu? Karaköyde belirtilen adrese gitsem yardımcı olurlar mı? Bilgisi olan arkadaşlar yazabilirse sevinirim. Saygılar..
                  Servisin büyük bir kısmı taşındı bu yüzden oldukça yoğun, Fabrikada da parçalarından kaldı mı bilmiyorum ancak bende var. Gönderdiğiniz taktirde halledebiliriz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X