• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

acıl yardım vestel 51 ekran

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• acıl yardım vestel 51 ekran

black r txt55 model vestel tv arkadaslar yayın gırdıgım zaman ekranda testere seklınde bozulmalar oluyor yardım edersenız cok sevınırım
    ayrıca av dan goruntu aldıgım zamanda aynı yanı arafrekans tan olmadıgını dusunuyorum
    yaptıklarım
    besleme kondansatorlerını denıstım
    besleme cıkıs 110 volt kondansatorlerını ve dıot unu denıstım
    eht trafosunu denıstım
    SEZEN ELEKTRONİK
    SÜPERSAT + FOCUS UYDU ALICILARI YETKILI SERVISI
    HAYDAR SEZEN
    MERSIN/TARSUS

şase mumarası? ona göre bakayım
    Masters of DVB!
    A
    N
    İ
    S
    A

Yorum yap

sn:b70132290003743013 arkadasım bundan baska numara yok sasede yanı 11 ak gıbı bısı yazmıyor ayrıca bensana saseyı anlatım belkı benım gozden kacırdıgım bısı vardır tv streo ses kartı tuner ın yanında sase ye arkadan bakınca tuner ın arkasında vertıkal bolumu var bılgı ıslem numarası ctv 551s.ve2 ayrıca saa5254p/t entegresı var lutfen yardım edın
      SEZEN ELEKTRONİK
      SÜPERSAT + FOCUS UYDU ALICILARI YETKILI SERVISI
      HAYDAR SEZEN
      MERSIN/TARSUS

Yorum yap

osilatör sürücü trafo var ise onun voltajına yada oradaki sürücü transistör e bak başka bir şey olmaması lazım...
        Masters of DVB!
        A
        N
        İ
        S
        A

Yorum yap

kardes buz 90 ve tda 4605entegrenı yenıle tamamdır kolay gelsın

Yorum yap

Benim 51 Ekran Telefunken EX teletextsiz televizyonum var. Televizyon sürekli stand-by'da kalıyor görüntü yok sadece çok küçük tiz bir ses geliyor. IKC-2 şase. Vertikal entegresini değiştirdim ama düzelmedi. Yüksek voltaj trafosunun yanındaki Transistörün kollektörünü açtım 45V geliyor ama bağladığımda 4.5v a düşüyor transistör arızalı olabilirmi. Yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X