• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Farkındamısınız??

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Farkındamısınız??

Eskiden Next bölümüne girip yazılımların tüm yorumlarını büyük bir keyifle okurdum.. Yorumlar yapardık.. Forum inanılmaz zevkliydi ve her girişimizde bir sürprizle karşılaşırdık.. Farkındamısınız artık forumda Next bölümü öksüz kaldı.. Sessiz kaldı... Eskiden sıcacık bir ortamken şimdi buz gibi sessiz ve yapayalnız.. ((((
    DIGITURK IRDETO MODUL
    D-SMART D-FIX MODUL
    TİVİBU IRDETO MODUL
    ---------------------------
    SKYSTAR 2 USB HD TV CARD
    -------------------------
    TECHNISAT DIGIT ISIO STC 4K
    HUMAX 4TUNE 4K
    KATHREIN 926 4K
    VU+ DUO 4K
    DREAMBOX ONE 4K
    WETEK PLAY 2 4K
    ATLANTA CI 4K
    TOPFIELD SMART URBAN HD
    NEXT 10000 PLUS 4K
    GOLDMASTER ULTRA 4K
    GOLDMASTER HD-1090 TWINBOX
    NEXT 2000 MACHINA 3D HD
    NEXT PANDORA HD
    NEXT 2000 DOBRATECH HD
    NEXT 18500 PLUS HD

haklısın kardes eski sıcaklık yok

Yorum yap

Merak etme eger ustalar suskunsa bu sesizligi kuzularin sesizligi olarak say goreceksin next herzaman surprizlere gebe dir..
      Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

Ya bende cihazın kralı var ama Nextten aldığım heyecanı Nextle yaşadığım coşkuyu hiçbirinde bulamadım( Next Tiger modelini çıkartıp hayalkırıklığına uğrattı beni.. Oysa 3 tane aklanması gereken cihaz vardı.. Next 2000 Dobratech HD, Next 2000 Super HD ve tam bir efsane olan Next 9000 Ultra PVR... Üçü de mevcut bende ve yazılım bekliyorum..
        DIGITURK IRDETO MODUL
        D-SMART D-FIX MODUL
        TİVİBU IRDETO MODUL
        SKYSTAR 2 USB HD TV CARD
        HUMAX 4TUNE 4K
        KATHREIN 926 4K
        VU+ DUO 4K
        DREAMBOX ONE 4K
        WETEK PLAY 2 4K
        ATLANTA CI 4K
        TOPFIELD SMART URBAN HD
        NEXT 10000 PLUS 4K
        GOLDMASTER ULTRA 4K
        NEXT 2000 MACHINA 3D HD
        NEXT PANDORA HD
        NEXT 2000 DOBRATECH HD
        NEXT 18500 PLUS HD

Yorum yap

Ben millet gibi CCcam peşinde derdinde de değilim.. Hız ve stabilite yakalansın yeter ya gerçekten yeter.. Çünkü bu cihazlar mükemmel cihazlar.. İşte görülüyor bu cihazlarla Tiger'ın farkı.. Tiger tam bir sallama cihaz ama bunlar karizma kalite.. Tek eksik yazılım..
          DIGITURK IRDETO MODUL
          D-SMART D-FIX MODUL
          TİVİBU IRDETO MODUL
          SKYSTAR 2 USB HD TV CARD
          HUMAX 4TUNE 4K
          KATHREIN 926 4K
          VU+ DUO 4K
          DREAMBOX ONE 4K
          WETEK PLAY 2 4K
          ATLANTA CI 4K
          TOPFIELD SMART URBAN HD
          NEXT 10000 PLUS 4K
          GOLDMASTER ULTRA 4K
          NEXT 2000 MACHINA 3D HD
          NEXT PANDORA HD
          NEXT 2000 DOBRATECH HD
          NEXT 18500 PLUS HD

Yorum yap

Herkesin bayramı Hayrılı olsun ...

Bencede Cccamd an önce cihazın stabilitesi önde geliyor o yüzden ben Dobratechin yeniden stoklara gireceğini öğrendim ,eminim bu sefer ya yazılımı halledilip verilecektir yada mesela dobratech V2.0 olabilir diye düşünüyorum .Ama kesin olan birşey varki oda Next & NextStar problemsiz ve yüksek kaliteye sahip bir 2000 serisi cihazı raflarında olmaz ise kesin ve kesin biter... tiger miger 18000 vs bunlar ara modeller model çeşitliliği olsun diye fasa fiso bana göre . İnşallah en yakın zamanda stabil bir 2000 klasik seri menülü hd bir next çıkarda iş çözülür .

Yorum yap

yazılım yakında gelir panik yapmayın ne zaman yarı yolda bıraktıki sizi en büyük next
              AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ramis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                yazılım yakında gelir panik yapmayın ne zaman yarı yolda bıraktıki sizi en büyük next
                sen hala hayal mı kuruyorsun yazılım felan yok al cihazın yenisini kullan biz yorum bile yazmıyoruz artık
                next machina 3d

Yorum yap

m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sen hala hayal mı kuruyorsun yazılım felan yok al cihazın yenisini kullan biz yorum bile yazmıyoruz artık
                  Hayalmi kuruyoruz bu yazilimlar hep yalanmi gecmisi inkar etmek kadar nankorluk yoktur su ana kadar next ne zaman bizi yolda birakti neysee bekleyin gorun arkadaslar yakin dir gelecek guzel gunler next alleminde

Yorum yap

Sorun ne

Sayın yöneticiler gerçekten bana göre sizlerde bir düşşlük var eskiden herkes bize bakar kıskanırdı şimde biz kerkesi kıskanmaya başladık bir hellas uydusunun ******* bile verilmiyor neler oluyur size bilmiyorum 4 gözle sizlerden gelecek haber bekliyoruz eskiden ayda bir yazılım gelirdi 3 ay oldu yazılımlarda gelmiyor bari göncel ******* verin saygılar hepinize.

Yorum yap

Arkadasim ustalarinda kisisel isleri sorunlari vardir bayram geldi ama er gec ilaki doneceklerdir yillardir next hep bizle oldu asil nextin hizmeti satiktan sonra basladi ve basliyor yillardirda hep boyle oldu..
                      Yillarca binersin ustune biraz indinmi ondan kotusu yok ne dimki baska Neyse
                      NEXTE GUVEN GERİSİNİ MERAK ETME SEN

Yorum yap

host a larda berbat,görüntü berbat,cccamd berbat,kanal geçiş hızı berbat. fiyat berbattttt sevgili ugursan50 host a lara artık senin yağının bir yararı olacağını sanmiyorum.

Yorum yap

Şuraya bak her gün bak hergün hüsran.

Açıklama yok birşey yok. Dayana bildiğimiz kadar dayanıcaz. Yada belli müddet sonra her

gün isyan k... leri çıkıcak ağzımızdan....

Yorum yap

Arkadasim ustalarinda kisisel isleri sorunlari vardir bayram geldi ama er gec ilaki doneceklerdir yillardir next hep bizle oldu asil nextin hizmeti satiktan sonra basladi ve basliyor yillardirda hep boyle oldu..

olum düsünen biri cikti isaret yanlislik oldu

Yorum yap

ugursan50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              daha nekadar bekliyecegiz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X