• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Şehitler anısına

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ne denilebilirki 15 insanın hayattan beklentileri vardı hayalleri vardı hayatlarının baharında bir geleceği vardı ve şerefsiz ler bu 15 tane kahramanın bu geleceklerini ellerinden aldı .yukarıda yazan arkadaşlarımın bütün yazdıklarını harfiyen katılıyorum ama şu bir gerçekki türkiye iyiye gitmiyor kimse bunu siyasi olarak algılamasın ama gerçek bu.türkiye birilerinin kucağına oturtulmaya çalışıyor ama başarılamyacağına yürekten inanıyorum ne demiş ulu önderimiz ATATÜRK muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur. o asil kan birgün elbet faaliyete geçecek sözlerimi vatan uğruna şehit olan mehmetçiklerimize allah dan rahmet yakınlarına sabır diliyorum
    mustafa kemal i sindiremeyenler onun sağlamış olduğu demokrasi ve getirdiği evrensel yenilikler ile ayakta durduklarını unutmasınlar

Yorum yap

şehitlere Allah'tan rahmet eylesin yakınlarına Allah sabırlar versin
      UZAY TİCARET
      ELEKTRONİK MARKET
      YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
      Pıoneer & SONY

Yorum yap

arkadaşlar bunlar aynı elma kurdu fazla gözükmeden elmayı yiyor akşam haberlerde Fatih Altaylı ne dedi hepimiz ermeniyiz diyenler şimdi hepimiz MEHMETCİĞİZ diyemiyorlar mı ?
        hainler hala aramızda dolaşıyorlar hiç birşey olmamış gibi
        hepimiz vatan evladıyız hepimiz MEHMETCİĞİZ
        ALLAH (cc) rahmet eylesin vatanın ASLANLARINA mekanları cennet olsun

Yorum yap

'"Hrant Dink öldürüldüğünde yayın akışını değiştiren, 13 askerin şehit olduğunda ise normal yayınını sürdüren televizyonlar"

Osmanlı son dönemlerinde kanalizasyon hizmetlerini veren şirketin dahi yabancı menşeli olduğu gerçeğini göz ardı etmezsek , bugün ülkede olanları göz önüne alınca akıllı hareket etmemiz gerektiğini apaçık ortaya çıkmaktadır.
          bu hain saldırılara ülkemiz üzerine oynanan oyunlara bu günahsız tertemiz gençlerin kanını döken emperyalist düzenin uşaklarına dostlar gelin tek yürek olalım , bir olalım , tek ağız olalım en önemlisi akıllı olalım...

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
          Next&Nextstar
          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Serdar arkadaşım seting ne demek hazır kanal listesimi?

Yorum yap

Sevgili dostlar medya olsun tv ler olsun malesef sınıfta kaldılar.yazıklar olsun bu ülkenin ekmegini yiyip de ülkeye ihanet edenlere.iki günden beri bu haberleri okudukça tansiyonum çıkıyor.bir şey yazmayayım diyorum,ama malesef duramıyorum.şehitlerimize allahdan rahmet diliyorum.
              Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

uSb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Serdar arkadaşım seting ne demek hazır kanal listesimi?
                zur: konu dışına çıktığım için

her nekadar yeri olmasada hassas bir konu işleniyor çünki sormuşsun dostum cevaplayayım evet hazır kanal listesi demek.
                Next&Nextstar
                EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

sağol arkadaşım zur:zur:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X