• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 Ön Sipariş Açıldı...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Fiyat uygun olsunda gerisi önemsiz

Yorum yap

Bozyiğit bey sıradan bir üye olarak gözlemlerime dayanarak ben size bir cevap vereyim; gözlemlediğim kadarıyla burada kimsenin satıcı firma-lar ile herhangi bir organik bağı söz konusu değil, tam tersine arkadaşlar(ustalar) çok ama çok özverili bir şekilde tamamen iyi niyetle bizlere yardımcı olmaya çalışıyorlar. Samimiyetle ifade etmek isterim ki çok uzun yıllardır gerek burada gerekse(asıl olarak) başka forumlarda zaten gıyabında tanış olduğum bu üstadlarımın niyetinden kuşku duymama sebep olacak en ufak bir belirtiye rastlamadım. Bence forumun yönetici ve önde gelenlerinden ziyade satıcı olan firma/lar'a direkt olarak eleştirilerinizi iletirseniz sizin için de bizim içinb de faydalı sonuçlar doğar. Burada eleştirdiğinizi düşündüğünüz mevzularda hep birlikte olsa olsa kısır atışmalar içine gireriz ve hiç kimseye bir faydası olmaz. Maksadım tartışma açmak,birilerini savunmak ya da birilerine kızmak olmayıp, tamamen fikrimi dile getirmek isteğimdir.

Yorum yap

Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Toplum olarak eleştirilmeye veya farklı fikirlere tahammülümüz yok, her platformda olduğu gibi.

10-11 eylül olan hafta sonu ön sipariş açılacak diyen ben değilim, sizsiniz. 19 eylul'de size göre ön sipariş açan ben değilim.

Bana göre bu bir duyurudur.

Elinde olmayan, fiyatı bile belli olmayan ürünü yakında satışı başlayacak diye ilan edersin olur biter.

Gerçi hiç bir şey bilmeyen bizlerin fikir beyan etmeye hakkı bile yok ama, affedin artık.

Boşuna mesaj kirliliği için de forum sahiplerinin affına sığınıyorum.

İyi forumlar diliyorum.
        Kardeş biraz kızmışsın. Kendi tarafından baktığında haklısın. Ama Wetek bence bir gönül işi oldu. Kim Wetek e laf söylese alınır olduk. Bu nedenle biraz sakin olmanı isterim. Dikey büyük bir firma ve bence wetek olarak satacağı 100 veya 200 cihazla ilgilenmeyecek bir firma. Ama bu gönül bağı olanları desteklemek için cihazları getiriyor. Bilmiyorum ne zamandır takip ediyorsunuz biz wetek2 yi yılbaşından beri bekliyoruz. Biraz sabır ve sakin lütfen.

Yorum yap

Tahminim arkadaş firmayı eleştirmiş zaten.
          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Bozyiğit haklı ama ben de haklıyım, Dikey de haklı.

Çünkü uydu piyasası her geçen gün daralıp küçülüyor, eskiden illegal olarak sadece bu cihazlarda seyrederdik ama şimdi TV'lerde, Tellerde, PC'lerde seyrediliyor.
            Artık Turkcell, Tivibu, Digiturk gibi firmaların kendi kutularını geniş yelpaze olarak piyasadalar.
            Bu da bizim gibi uydu meraklıları için ölümcül risk demektir.
            Ve en önemlisi de bu sektörde birlik yok, 4-5 firma birbirini kötülemekten kendilerini yutacak tehlikeyi görmüyorlar.
            Ya çok ucuza çin işi cihazlar satıp kaçıyorlar yani, destek vermiyorlar eee müşteri de bozulunca kurumsal çözümlere yönelmek zorunda kalıyor.
            Ya da çok pahalı cihazlar getirip üstüne de kalın kar marjı koyup müşteriyi söğüşlüyorlar.

Yani ortası yok, onun için de sektör küçülmeye mahkum oluyor.

İşte Erol Bey abi de bunları bildiği için bu sektöre ne giriyor ne de çıkmıyor.
            Çıkmıyor çünkü bizim gibi dostları çok, kırmak istemiyor.

Ben çok uğraştım P2 için, yoksa dışarıdan getirttirmek filan bize göre işler değil.

Bozyiğit haklı, zamanında tedbirini almalıydı Dikey Elk.

Ben haklıyım, gönlümü koymuşum, uğraşıyorum getirtmek için en uygun fiyata ve en iyi firma adına.

Onun için biraz birbirimizi anlarsak çok şey anlaşılır.

Sevgilerimle...

Yorum yap

Çok teşekkür ediyorum herkese.
              Cihaza özlemimiz arttıkça, sabırsızlanıyoruz sanırım.

Yorum yap

Sakin beraberce birlik içinde beklemeye devam ...
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

http://www.dikeysatis.com/WETEK-PLAY...li-,PR-46.html

Önsipariş fiyatı 550TL.

Normal fiyatı: 605TL.

55TL İndirim var, çok iyi fiyat.

Hadi hayırlı olsun.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    http://www.dikeysatis.com/WETEK-PLAY...li-,PR-46.html

Önsipariş fiyatı 550TL.

Normal fiyatı: 605TL.

55TL İndirim var, çok iyi fiyat.

Hadi hayırlı olsun.

Sevgiler...
                    fiyat yanlış 550 yerine sepette 55 tl çıkıyor düzeltsinler sipariş verelim..

Yorum yap

• İlettim.

Düzeltildi.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        İlettim.

Düzeltildi.

Sevgiler...
                        İlk sipariş benden. Sipariş onaylandı..555 tl kargo dahil

Yorum yap

• Hadi vira Bismillah.

Yorum yap

• Hayırlı olsun.. Saldırın

Yorum yap

• Herkese hayırlı olsun
                              WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                              K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• Hayirlisiyla ben de verdim siparisi...

s7Edge ==》TaPaTaLk

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X