• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 super hdtv de sinyal/kalite sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 super hdtv de sinyal/kalite sorunu

Arkadaşlar benim cihazdamı problem var yoksa başka bir sorun mu var anlayamadım.Motorlu 1.50m antenim var üzerindeki LNB invecom flanşlı,RG11 anten kablosu kullanıyorum.dreambox500s cihazı bağladığımda sinyal %85 kalite%90-100 iken 2000 super hdtv cihazda sinyal %77 kalite bazı kanallarda %28 bazı kanallarda %40-60 arasında oluyor.Sebebi ne olabilir. İlaveten %28 kalitede bulsat kanallarının hd yayınları problemsiz seyredilebiliyor. cihazın sinyal kalite göstergesinde problem olabilirmi ?yada yazılım problemi olabilirmi?
    ne dersiniz yorumlarınızı bekliyorum.

salab2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim cihazdamı problem var yoksa başka bir sorun mu var anlayamadım.Motorlu 1.50m antenim var üzerindeki LNB invecom flanşlı,RG11 anten kablosu kullanıyorum.dreambox500s cihazı bağladığımda sinyal %85 kalite%90-100 iken 2000 super hdtv cihazda sinyal %77 kalite bazı kanallarda %28 bazı kanallarda %40-60 arasında oluyor.Sebebi ne olabilir. İlaveten %28 kalitede bulsat kanallarının hd yayınları problemsiz seyredilebiliyor. cihazın sinyal kalite göstergesinde problem olabilirmi ?yada yazılım problemi olabilirmi?
    ne dersiniz yorumlarınızı bekliyorum.
    sinyal sorunu var. özellikle hordbırd deki dvbs2 sinyallerin kesilme vb benzer sorunları yaşıyoruz. aynı lnb yi nebde kullaniyorum. mevcut lnb lerin eniyi sinyal alanı.

Yorum yap

sinyal sorunu bendede var inşallah bır dahakı yazılımda düzelir diye düşünüyorum ustalar yazılanları okuyorlar ,
      ŞÖHRET AFETTİR

İNSANLAR ÖNCE ÖVER SONRA SÖVER

Yorum yap

kardeş sendede siyal eurosport hd lerde gidip ggidip geliyormu yoksa hiç mi yok.arkadaşlar diğer kullanıcılarda cihazlarında test edip yazarlarsa sevinrim.yoksa cihazdan şüphelenip servis yolunu gözlemeye başlayacağım yine

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X