• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kaon (stream) Tps Auto bin yazılımları(27.02.2007)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ikitane editör verdim en son verdigimi deneyin
    TIKLA İNDİRXTREME kanal aditörü.rar

Yorum yap

12 03 A5 yine öksüz kaldı arkadaşlar suçu ne anlamadım ya herseferinde bu üst model dışlanıyor sorun ne açıklama yapanda yok

Yorum yap

teşekkürler arkadaş
        Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

TIKLA İNDİRSTREAM - HW12.01.A5 - TPS AUTO OK.rar
          bu 7010dcız HW12.01.A5 olurnmu acaba

Yorum yap

hocam ne kadar denedim se olmadı

Yorum yap

hocam stream'i bizim cihazlara yükleye bilirmiyim ben yapamadım bana yardımcı olurmusunuz

hocam benim cihazım 7010DCIZ HW_12_01_A5

Yorum yap

nuredin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hocam stream'i bizim cihazlara yükleye bilirmiyim ben yapamadım bana yardımcı olurmusunuz

hocam benim cihazım 7010DCIZ HW_12_01_A5
                cihazına önce bl 219 at sonra

bin yazılımını at

cihazınızda stream yazılım varsa yoksa önce cihazınızın h/w sine uygun stream bin yazılım yukleyıp zup exe acın boşluk tıklayın ve zzzup yazarak
                Engineer Mode yazızı cıkınca cihazınızı acın yukleme başlar tarafımdan denenmiştir mükemmel çalışmaktadır
                sonra da

bu yazılımı at

Yorum yap

levo70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  cihazına önce bl 219 at sonra

bin yazılımını at

cihazınızda stream yazılım varsa yoksa önce cihazınızın h/w sine uygun stream bin yazılım yukleyıp zup exe acın boşluk tıklayın ve zzzup yazarak
                  Engineer Mode yazızı cıkınca cihazınızı acın yukleme başlar tarafımdan denenmiştir mükemmel çalışmaktadır
                  sonra da

bu yazılımı at
                  hocam kusura bakmasanız daha detaylı ben acemiyimde

Yorum yap

nuredin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    hocam kusura bakmasanız daha detaylı ben acemiyimde
                    nuredin şimdi bak cihazının sistem bilgisine bak h/w sine uyan stream bin yazılımını indir sonra verdiğim yazılımlar var org zzup olan cihazının h/w sine göre o yazılımı indir cihazına ilk önce kurukafa at saonra kup 230 ile stream bin yazılımını at en son ise indirdiğin zzup dosyasını aç boşluğa bas zzzup yaz engineer moda al ve cihazını arka anahtardan aç yazılım yüklenecek fişten çıkar cihazı ve kanalları arattır kolay gelsin

Yorum yap

levo70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

nuredin şimdi bak cihazının sistem bilgisine bak h/w sine uyan stream bin yazılımını indir sonra verdiğim yazılımlar var org zzup olan cihazının h/w sine göre o yazılımı indir cihazına ilk önce kurukafa at saonra kup 230 ile stream bin yazılımını at en son ise indirdiğin zzup dosyasını aç boşluğa bas zzzup yaz engineer moda al ve cihazını arka anahtardan aç yazılım yüklenecek fişten çıkar cihazı ve kanalları arattır kolay gelsin
                      zup yazılım dosyaları kup 230 la atamassınız yanlızca bin olan dosyalar kup 230 la yüklenir zup dosyasını atman için ilk başta bl.219.v4 olan kuru kafa loader mahusla çift tıklanıp açılır arka anahtardan acarsınız çihazın yüklenir ve en son olan yazılım dosyanız zup dosyası tabiki sunny yazılımı ise zup cihazınızda sunny yazılımı ise direk zup olan dosya acılır ve arka anahtardan açıp zup dosyası yüklemeye başlar kendi eger cihazınızda kaon yazılımı ise zup dosyası da kaon ise aynı işlem yapılır zup dosyasını hiç bir şekilde kup 230 vs... loaderle yükleme şansınız yok zup dosyası radikal tols ile bin dosyasına cevirilir ve kup 230 la ancak öyle yüklenir

Yorum yap

PRINCEOFPERSIA üstad hoş geldin arkadaşlar kaon yazılım ve sunny yazılım üstadı forummuza gelmiş forum şenlenecek sevgiler

Yorum yap

PRINCEOFPERSIA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          zup yazılım dosyaları kup 230 la atamassınız yanlızca bin olan dosyalar kup 230 la yüklenir zup dosyasını atman için ilk başta bl.219.v4 olan kuru kafa loader mahusla çift tıklanıp açılır arka anahtardan acarsınız çihazın yüklenir ve en son olan yazılım dosyanız zup dosyası tabiki sunny yazılımı ise zup cihazınızda sunny yazılımı ise direk zup olan dosya acılır ve arka anahtardan açıp zup dosyası yüklemeye başlar kendi eger cihazınızda kaon yazılımı ise zup dosyası da kaon ise aynı işlem yapılır zup dosyasını hiç bir şekilde kup 230 vs... loaderle yükleme şansınız yok zup dosyası radikal tols ile bin dosyasına cevirilir ve kup 230 la ancak öyle yüklenir
                          dostum yazdıklarının aynısını ben söyledim zaten neden benim cevabımı alıntı yaptın anlamadım

Yorum yap

hocam steram yazılımı atıyoruz sistem değişiyor yanlız ayarlara girmek için key istiyor hangi şifreleri girdikse kabul etmiyor not cihaz kaon ksc 511.h

Yorum yap

kaç haneli arkadaşım 000000 olmasın

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                              ultra fan clup

Yorum yap

muti74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                kaç haneli arkadaşım 000000 olmasın
                                stream yazılım 4 haneli
                                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X