• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emulation Key Files Latest

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• biraz emeğe saygılı olalım

Yorum yap

• teşekkürler emeğinize sağlık

Yorum yap

• Fikir ile zikir ayrılmaz bütündür. Fikri takip eden işlevsellik manalıdır. Öyle diilde böyle demiştimle olmaz. düşünce ve taleplere ben bu forumda yuh çeken görmedim kelimeleri seçerken özen göstermek bu sorunların yaşanmaması açısından en iyisi. hapimiz kankiyiz))

Yorum yap

• SciFi ok
          Universal ok

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            SciFi ok
            Universal ok
            teşekkürler

Yorum yap

• ustalarıma bir sorum var bende s plus 2000 cıs recever var üzerinde 117 a program yüklemiştim şu an PrivateSpice acmıyor acaba elle girilebilirmiyim ve şifresi biliniyormu sadece bu kanalın şifresi varmı şimdiden tşkler saygılar..

Yorum yap

• armegedon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ustalarıma bir sorum var bende s plus 2000 cıs recever var üzerinde 117 a program yüklemiştim şu an PrivateSpice acmıyor acaba elle girilebilirmiyim ve şifresi biliniyormu sadece bu kanalın şifresi varmı şimdiden tşkler saygılar..
                tps gitti artık yok o kanalda onlarla birlikte açılıyordu yani izleyemezsin.
                BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• armegedon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ustalarıma bir sorum var bende s plus 2000 cıs recever var üzerinde 117 a program yüklemiştim şu an PrivateSpice acmıyor acaba elle girilebilirmiyim ve şifresi biliniyormu sadece bu kanalın şifresi varmı şimdiden tşkler saygılar..
                  dostum bahsi geçen kanalı thor uydusunda 24 saat izleyebilirsin
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    SciFi ok
                    Universal ok
                    teşekkürler uzman
                    go url

Yorum yap

• DigiTv eklendi

Yorum yap

• Premiere astra

premiere astra kanali acilacakmi ?

Yorum yap

• [QUOTE=izmitli_wien;373762]premiere astra kanali acilacakmi ?[/QU
                          kardeş bir süre zorrr
                          bekleyeceğiz ustalardan ümit kesilmez

Yorum yap

• sayın tasarım aydınlatıcı bilginiz için tşkler..

Yorum yap

• emeğine sağlık. kolay gelsin hocam...

Yorum yap

• astra

hocam bende 2000 cıs super plus var usb yazılım atım ama premıyer kanallar gıttı yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X