• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ultra/pvr server kanalları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 ultra/pvr server kanalları

Arkadaşlar öncelikle newcamd-1 serverına destek veren her kişiye tek tek teşekkür ederim.

Şu an serverın açık olduğunu biliyorum. Ancak Full açık söyleniyor. Ben buradaki full ü çözemedim. Bu full ün içinde neler var şu an?

Şu an seyredebildiklerim yalnızca;
    freextv-1,
    freextv2,
    ***wiev ler. (ancak bunlardan da 3,4 tane kadar eksik.)

Fakat, bir tarihte MCT ler, Redlight lar, Dorcel lerde vardı. Bunları seyredemiyorum. Acaba bende mi bir sorun var? , kanalların kendilerinde mi? yoksa server artık kanalları eksiltmeyemi gidiyor?

Bu sorumu bir şikayet olarak değil, yalnızca bilgi edinmek maksadıyla yazdığımı lütfen kimse göz ardı etmesin.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

mctler yayınları 9 dereceye gitti serverla açık olması gerek

Yorum yap

peki, mct yayınlarını seyredebilmek için yeni çanak mı takmam lazım? yada çanağın yönünümü çevirmem lazım? hepsini beraber nasıl seyredebilirim?

Yorum yap

kguresci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        peki, mct yayınlarını seyredebilmek için yeni çanak mı takmam lazım? yada çanağın yönünümü çevirmem lazım? hepsini beraber nasıl seyredebilirim?
        yanına aparatla bir lnb daha tak izlersin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X