• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yaz Yağmuru-El Camino de Los İngleses

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yaz Yağmuru-El Camino de Los İngleses

El Camino de Los Ingleses (Yaz Yağmuru )
    Gösterim tarihi: 20.Nisan.2007
    Yönetmen: Antonio Banderas
    Oyuncular: Alberto Amarilla, María Ruiz, Félix Gómez, Raúl Arévalo

Dil: İspanyolca
    Tür: Drama
    Fragman: İzlemek için tıklayınız ...http://videogaleri.hurriyet.com.tr/V...?s=11&vid=1046

1999'da çektiği Crazy in Alabama ile ilk yönetmenlik denemesini yapan Antonio Banderas, yedi yıl sonra Yaz Yağmuru için yeniden kamera arkasında. Antonio Soler’in kendi romanından yola çıkarak senaryosuna imza attığı film,büyüme sancıları içindeki yeni yetmelerin öyküsünü anlatıyor.

Konusu
    1970’lerin sonlarında, yaz tatilindeki bir grup arkadaşın ilk aşklarını, cinsellikle tanışmalarını ve saplantılarını anlatan bir büyüme öyküsü…

İspanya’nın Malaga şehrinde on sekiz yaşındaki Miguelito hastaneden yeni çıkmıştır. Hastanede bir böbreğini bırakmıştır, ama bir başka hastanın kendisine hediye ettiği ve onu şair olmaya heveslendiren İlahi Komedya elindedir. Luli’yi ilham perisi olarak gören Miguelito, ona âşık olur.

Miguelito ve arkadaşları yazla birlikte aşkı, cinselliği ve dostluğu keşfederek olgunlaşırlar. Ne var ki bu yol engellerle doludur ve her yazda yağmurlu bir gün olur…

bilgi için teşekkurler

Yorum yap

sağol dostum, güzel bir filme benziyor.

Yorum yap

valla yönetmen Antonio Banderas ona göre siz düşünün bakalım oyunculuğu gibi film yön. başarılı olacak mı?

Yorum yap

Seyrettim, ama benim zevkime göre değilmiş

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X