• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Dobratech 26.7.2010 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

maalesef ilk açıldığı anda 10 dk. gösteriyor.
    sonra kanal şifreli veya sorunlu diyor.
    kartımı değiştirmem mi gerekiyor acaba?

Yorum yap

Cihazın emu bölümünü kapatarak deneyin, belki çakışma falan olabilir.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Cihazın emu bölümünü kapatarak deneyin, belki çakışma falan olabilir.
        evet sanırım emu ile ilgili bir durummuş.
        emu'yu kapattım.
        modül 1'de birşey yoktu onuda kapattım.
        smart kart otomatik güncellemeyide kapattım açık olması gerekir mi acaba?.
        şu anda digiturk yayınlarını kesilmeden alabiliyorum.
        Teşekkürler Tasarım

Yorum yap

velicom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          smart kart otomatik güncellemeyide kapattım açık olması gerekir mi acaba?.
          Bunu açık yapın, daha sonraki kêyleri güncelleme de sıkıntı oluşturur.

Yorum yap

öyle yaptım hocam saol.
            yardımın için teşekkürler
            saygılar

Yorum yap

yeni yazılımı denedim ilk izlenimim hd izlerken 25-30 dk sonra sd kanalına geçmek isterken makina kitleniyor tekrar kapatıp açmam gerekiyor bunu düzeltecek yeni yazılım lazım.Birde kanal geçişlerinde hız çok az.

Yorum yap

homeros19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                yeni yazılımı denedim ilk izlenimim hd izlerken 25-30 dk sonra sd kanalına geçmek isterken makina kitleniyor tekrar kapatıp açmam gerekiyor bunu düzeltecek yeni yazılım lazım.Birde kanal geçişlerinde hız çok az.
                zaten bütün sorunda bu ya
                next machina 3d

Yorum yap

19 derecedeki astrada MTV HD ,Nat Geo HD vs vardı bir pakette via 3.0 ile açıyordu yanılmıyorsam ,o paketin akibeti hakkında bilgisi olan var mı ? halen seyredebiliniyormu?

Yorum yap

Sn. Mach1 ve Sn Doktor üstad onlarca hatta yüzlerce dobratech cihazı ve sorunlarıyla ilgili yazışmalar oluyor. ama sizin tarafınızdan hiçbir açıklamada yapılmıyor.cihaz çıktığında gayet güzel doktor üstad burada yazıyordu şöyle olacak böyle olacak diye.cihazın ana sorunu şuan için cc cam ve ses çıkışı ama ne zaman çözüleceği ile ilgili hiçbir açıklama yapılmıyor.sizden ricam lütfen bu sorunların ne zaman çözülebileceği hakkında bir açıklama yapmanız. Yani bu sorunlar çözülemeyecekse en azından nazik bir dille bunun kullanıcılara bilgilendirilmesinin yapılmasının uygun olacağını düşünüyorum. Çünkü bu cihazı alan arkadaşlar zaten önceden next müşterisiydi, ona güvenerek gözü kapalı olarak bu cihazı almışlardır. açıklamayı hak ettiklerini düşünüyorum. Teşekkürler

Yorum yap

arkadasim mesaj sonu da yazdoklarina halen inaniyorsan sorun yok demektir zamani geldigin de her sey yolun da olacak tir Tesekkür ler

Yorum yap

jarno trulli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Sn. Mach1 ve Sn Doktor üstad onlarca hatta yüzlerce dobratech cihazı ve sorunlarıyla ilgili yazışmalar oluyor. ama sizin tarafınızdan hiçbir açıklamada yapılmıyor.cihaz çıktığında gayet güzel doktor üstad burada yazıyordu şöyle olacak böyle olacak diye.cihazın ana sorunu şuan için cc cam ve ses çıkışı ama ne zaman çözüleceği ile ilgili hiçbir açıklama yapılmıyor.sizden ricam lütfen bu sorunların ne zaman çözülebileceği hakkında bir açıklama yapmanız. Yani bu sorunlar çözülemeyecekse en azından nazik bir dille bunun kullanıcılara bilgilendirilmesinin yapılmasının uygun olacağını düşünüyorum. Çünkü bu cihazı alan arkadaşlar zaten önceden next müşterisiydi, ona güvenerek gözü kapalı olarak bu cihazı almışlardır. açıklamayı hak ettiklerini düşünüyorum. Teşekkürler
                        arkadaş milletin içindekileri o kadar güzel yazmışki ama kimse çıkıp birşey söylemiyor.insan çıkıp bir açıklama yapar "DOBRATECH ŞU TARİHTE KONUŞACAK" diye ama ses yok.gerçekten next e ve desteğine güvendik ama maalesef yalnız kaldık.hala yok epg ymiş bilmemneymiş boş işlerlerle uğraşıyorlar.yazılım vermek için yazılım yapıyorlar.umarım bizi pişman ederler.ama vakit daralıyor.

Yorum yap

arkadaşlar bugün pazar olduğundan dolayı bir arkadaşımın evine gidip markasını söylemeyeceyim bir hd cihaz almış 6 ayda paylaşımı var cc cam da uydu cihazını konturul ettim birazda inceleme şansım oldu vallahi cihaza hayran kaldım cc camda çok güzel çalışıyor hiç bi şekilde donma kilitlenme hiç olmuyor vallahi süper çalışıyordu ben dobratech de cc camda bağlandım 15 dakikada 10 sefer kopma oldu ne diyem artık biz NEXT markaya güvenip aldık ama bakalım hele inşallah düzelir .
                          VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                          NEXT MACHINA 3D
                          DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                          TİVİBU FULL PAKET
                          120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
                          VESTEL 106 CM terenova 3D
                          vestiyer 500 gb hdd
                          D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

arkadaşlar bu dobratech galiba düzelmez gibi geliyor bana yorum bile yapan yok artık doktur bi geldi ben burdayım deyip ondan sonra kayboldu bir bilsek kesin bir şey yazılım geliyormu gelmiyormu ona göre bi şeyler yaparız yokmu allah rızası için bir açıklama yapacak kimse NEXT bu kadar çaresizmi kaldı ya ben bunu anlamadım çokmu zor bir yazılım çıkarıp bu cc camı düzeltmek .
                            VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                            NEXT MACHINA 3D
                            DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                            TİVİBU FULL PAKET
                            120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
                            VESTEL 106 CM terenova 3D
                            vestiyer 500 gb hdd
                            D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

gazisinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar bugün pazar olduğundan dolayı bir arkadaşımın evine gidip markasını söylemeyeceyim bir hd cihaz almış 6 ayda paylaşımı var cc cam da uydu cihazını konturul ettim birazda inceleme şansım oldu vallahi cihaza hayran kaldım cc camda çok güzel çalışıyor hiç bi şekilde donma kilitlenme hiç olmuyor vallahi süper çalışıyordu ben dobratech de cc camda bağlandım 15 dakikada 10 sefer kopma oldu ne diyem artık biz NEXT markaya güvenip aldık ama bakalım hele inşallah düzelir .
                              a ile başliyan cihazdan bahs ediyorsunuz? gerçekten mücize bir cihaz.
                              bu ara 2000hdtv olmadı dobratech de olmayınca az önce bir yetkiliden öğrendim. next adına yeni linuxtabanlı cihaz yaptırılıyormuş. değerlendirmeyi dobratech mağdurlarına bırakiyorum.

Yorum yap

bu cihazın ismini neden gizli tutuyorsunuz en azında baylaşın bizde bir bakalım
                                merak içinde kalmak çok zor

elktronikle ilgili bende biraz hastalık vardır
                                .
                                وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ

ALLAH ('CC') BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR.
                                munafikün suresi, 11. ayet

(''DÜNYADA EN İYİ İNSAN DOĞRU OLANDIR.
                                YALANDAN VE GIYBETTEN UZAK DURANDIR.'')

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X