• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

acaip tuzak kurulmuş..dikkat edin..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• acaip tuzak kurulmuş..dikkat edin..

hepsiniindir.com diye bir site filan tarihte üye olmuşum 90 küsür 1 ay abonelik ücreti varmış güya kabul etmişim borcumu ödemediğim için bir takim işlem masrafları olmuş 182 tl ye çıkmış borcum 22-1-13 e kadar ödemezsem avukat takibine verilirmiş daha çok para ödermişim hesap numaraları iletişim bilgilerini göndermişler....bu tip bir siteye uğramışımdır doğrudur fakat ne bir program indirdim nede hizmet aldım üyelik yapmadım ama mail adresi vermişim ki ulaşıyorlar ama madem paralı bir iş yapıyorlar üye olurken açık açık bunu kullanıcı okumalı , üye olmalı, aktivasyon maili onaylamalı, kıredi kartındanda ödemesini yaparak siteden faydalanmalı .....doğrusu bu değilmi....bu nedir anlamadım ne yapacağım bilmiyorum şikayetvar sitesine yazdım ..orada benim gibi aynı sitenin mağduru çok kişi olduğunu gördüm..cumhuriyet savcılığına suç duyurusundamı bulunmalıyım para mikterı değil ama enayi yerine konulmak çok canımı sıktı....bu siteye dikkat edin....
    Next&Nextstar
    EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Hazırlanıyor...
X