• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Elbirsan Next'ten ayrıldı.!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Elbirsan Next'ten ayrıldı.!

Bursada Elbirsan elektroteknik marmarabölge bayii artık yok .Yıllardır onların sayesinde uydu işinden zevk aldık ,para kazandık ,herşey çok güzeldi...fakat bu haberi duyunca şahsen üzüldüm hem next adına hem elbirsan adına yolları açık olsun ...

Merak ettiğim Bursada bu işi bundan sonra kimin yapacağı . Ve next gerek yazılım gerek servis desteğini ne aşamada devam ettireceği .??

Bende birşeyler duydum ama kesin bilgim yok.
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Bilgi için teşekkürler

Yorum yap

Valla silistreli hemşerim fuarlarda ayak üstü sohbetlerimiz ,inegölde köftecilerdeki güzel dostça sohbetlerimizi özlüycem açıkçası ...Orhan abimiz konuya hangi boyutta bakıyor bilmiyorum ama şahsen alışılmış next ve alışılmış hatta klasikleşmiş 2000 serisini hd değişik versiyonlarıyla, yazılım desteğile pyasanın devam etmesini umuyordum .Şimdi bizler için bölgemizde güçlü destek olmazsa ve elbirsan ile çalıştığımız fiyatlardan daha pahalıya birileri bu işi devralırsa bizler Next ile yollarımızı ayırmak durumunda kalırız. Elbirsanın bizlere sunacağı yeni firmaların cihazlarında beklediğimiz kaliteyi bulamazak ben şahsım adına Goldmasterin 1060,1070,1080 ve 1090 ı yakından takip etmeye başladım ama şuan için şudr budur diyemiycem keşke devam etseydik ... hayırlısı olsun ...

Yorum yap

ustralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Valla silistreli hemşerim fuarlarda ayak üstü sohbetlerimiz ,inegölde köftecilerdeki güzel dostça sohbetlerimizi özlüycem açıkçası ...Orhan abimiz konuya hangi boyutta bakıyor bilmiyorum ama şahsen alışılmış next ve alışılmış hatta klasikleşmiş 2000 serisini hd değişik versiyonlarıyla, yazılım desteğile pyasanın devam etmesini umuyordum .Şimdi bizler için bölgemizde güçlü destek olmazsa ve elbirsan ile çalıştığımız fiyatlardan daha pahalıya birileri bu işi devralırsa bizler Next ile yollarımızı ayırmak durumunda kalırız. Elbirsanın bizlere sunacağı yeni firmaların cihazlarında beklediğimiz kaliteyi bulamazak ben şahsım adına Goldmasterin 1060,1070,1080 ve 1090 ı yakından takip etmeye başladım ama şuan için şudr budur diyemiycem keşke devam etseydik ... hayırlısı olsun ...
          Merhaba;

Elbirsan ile next firması ayrılmıştır. Bu karar karşılıklı olduğu için bir şey diyemeceğim. Next markası ile yolları nasıl ayırırsınız bilemiyorum. alışlarınızda yüksek fiyat olmayacak. Ben next shopım ve şu an daha düşük fiyata ürün almaya başladım Yükselden. Ayrıca kargo yok direk msn veya telefon ile ürün alabileceğiz. Elbrsan firması ise başka uydu markası platformlarında satışlarına devam edecek kendi markasını yaratacaktır. Rekabet güzel bir durum..Ayrıca elbirsanda görev yapan değerli next çalışanlarından bazı arkadaşlarında Yüksel elektronikte görev alacağını ve next bayileri ile yakından ilgileneceğini biliyorum. İçiniz gönlünüz rahat olsun. Başka marka satmak isteyen varsada şimdiden güle güle. Ticaret de duygusallık yoktur. nedemek başka marka anlamadım...mail verde sana yeni fiyatlarla eski fiyatları atayim arkadaşım. Sen sen ol nexten vaz geçeyim deme..Next firması, bayisi bunu nasıl der anlamadım. Beyaz eşyamı satıyoruz burda.

Yorum yap

neden next firması olması ayrı bir avantajmı sağlıyor firmalara durum ortada sen değilmiydin müşteriler üzerimize saldırmazsa diyen
            yanlışmı hatırlıyorum

Yorum yap

Yanlış hatırlıyorsun arkadaşım..iyi oku yazdıklarımı iyi okuuu...Ben next satarımm..müşteri de bana saldırmaz..bilgisiz, eğitimsiz kötü satıcıya saldırır....Next sdc next..burası next köşesi..başka marka bu forumun nexte ayrılan bölümünde yok. Goldmaster, sunny vs ne isteyen varsa satmak gitsin forumda orda yazsın..oki..

Yorum yap

yanlış hatırlama olabilir ama bunları okudum o yüzden bayilik bırakmak isteyene şaşırmamalı
                bu arada başka marka savunmuyorum linux alacak isen zaten tek marka var sadece televizyon seyretmek ise markaya ihtiyaç yok aynı işi hepsi görürü ve çarçur olmaz tl ler

Yorum yap

koparkok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  yanlış hatırlama olabilir ama bunları okudum o yüzden bayilik bırakmak isteyene şaşırmamalı
                  bu arada başka marka savunmuyorum linux alacak isen zaten tek marka var sadece televizyon seyretmek ise markaya ihtiyaç yok aynı işi hepsi görürü ve çarçur olmaz tl ler
                  herneyse konu kişiseleşiyor. Yazılarımı okuduysan next cihazlar ile ilgili yorumlarımı görürsün. Sattığım ve en ince ayrıntısına kadar test edip geliştirilmesi için yetkilileri bildirdiğim markamdır. Diğer markaları ne kötülerim ne da lafa sokarım..Linux cihazlara gelice, nexte de benzer cihazları yaptırması için boş durmuyoruz. Gerekenler yapılıyor. Ben yoluma next ile devam edeceğim ve zaman içinde çar çur olacak bişe olmayacak. Dobratech kastın ise benim dobratechlerimde hiç bir sorun yokkk her açıdannn....cihazı satarken ihtiyaca uygun kişiye özel satacan...ozaman sorun yok, üzülen yok. Her neyse konu amacından sapmasın. Elbirsan veya Yüksel. Sonuçta biz Yüksel Elektroniğin malını satıyoruz...anlatabildim mi...

Yorum yap

dediğin gibi kişiselleştirmeye gerek yok arkadaşım yorumlarınada sözüm yok kendine iyi bak

Yorum yap

Konu buraya taşındı.

Yorum yap

Bilgi için teşekkürler hayırlısı neyse o olsun

Yorum yap

o bölgedeki hiç bir arkadaşın üzülmesine gerek yok. bölge boş kalmayacak YE kendisi bçlgeye merkez olarak sahip çıkacak turlarada gerekirse merkezden ekip oluşturulup alt bayilerine aktif satış da yapılabilir .. benim en yetkili ağızdan aldığım haberler bu.. merak edilecek bir husus kalmayacak sizlere gereken hizmet verilecek.
                          Next&Nextstar
                          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Konu başlığı düzeltildi.

Yorum yap

guzel bir gelişmeler olacak bence bizler icin hadi hayırlısı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X