• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

BENQ SIEMENS Telefon alacaklar dikkat!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• BENQ SIEMENS Telefon alacaklar dikkat!!!

Garantili olan Siemens m75 marka cep telefonumun kamera görüntüsü bozulduğundan 19.06.2007 günü Bakırköy Başarı teknik servisine götürdüm. Telefonun ana kartının değişeceği, ellerinde parça olmadığından parça beklediklerini söylediler.

Telefonun yapılma süresi 15 günü geçtiğinden yerine aynı özellikleri destekleyen geçici olarak başka bir telefon verilmesi gerekirken maalesef verilmedi. Daha sonra 33 günlük süre de geride kaldı,Bu arada devamlı olarak Siemens’in ve Bakırköy Başarı teknik servisinin telefonlarını arayarak ürün hakkında bilgi almaya çalıştım. bana parça beklediklerini yakında geleceğini söleyip savuşturma taktikleri yaptılar,
    Yaklaşık 1 ay kadar önce Benq Siemens’in müşteri hizmetlerini aradım görüştüğümde telefonun yenisiyle değişeceğini teyit ettiler.
    80 günlük beklemenin ardından 04.09.2007 günü Başarı’dan beni aradılar telefonumun geldiğini alabileceğimi söylediler Hemen oraya gittim, telefonu aldım. Eve geldim, telefonun özelliklerini incelediğimde şoke oldum!
    Benim verdiğim telefonda bluetooth vardı kamerası, 1,3 mp video çekimi filan vardı. Bu gönderilen ürün Benq Siemens e61 bluetooth yok, video çekimi yok, kamerası vga .
    Hemen Benq Siemens’in müşteri hizmetlerini aradım, Durumu onlara izah ettim. Yapacakları bir şeyin olmadığını, bu telefonu kullanmam gerektiğini, bana bu telefonun verilmesi yönünde karar çıktığını söylediler.
    Benq Siemens yetkililerine soruyorum. Sizin müşteri anlayışınız ürünü satana kadar mı? Sizin anlayışınız 400 YTL lik telefonun yerine 240 YTL lik telefon göndermek mi? Bir arıza için müşteriyi 80 gün bekletmek mi?
    Bunun için diyorumki BENQ SIEMENS alacak arkadaşlar iyi düşünün.ve ayrıca http://www.sikayetvar.com adresindeki bu firmayla ilgili şikayetleri okumanızı tavsiye ederim.
    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
    dreambox 500s

Hazırlanıyor...
X