• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

d smart rezikliyine bakin

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

halilpazarlama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    D Smart kartı bu makinada denemiş olma?
    abi ben karti yolladim zaman o cihazi daha alma almamiştim arkadaş

Yorum yap

gulemisin agliyamisin
      dreamboxdestek

Yorum yap

musi518 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        abi ben karti yolladim zaman o cihazi daha alma almamiştim arkadaş
        O zaman kartında arıza yoktur.Makinanı fişini çekersen,havadan gelen güncellemeyi alamassın.Fişi tekrar takdığında,kartında eski güncelleme olduğundan kartı tanıyamıyor.Kanal D veya CNN Türk'ün üzerinde beklersen tekrar kartın çalışmaya
        başlar.

Yorum yap

benimde başıma geldi ve forumda yazdım sakın d-smart kartınızı başka bir cihazda
          kulanmayın diye benimde kartım kilitlendi başka cihazda kullanıyordum tabi
          kartı gönderdim ve bana yeni kart gönderdiler ve hiç bir ücret talebindede bulunmadılar
          yani kimse gocunmasın çalışma şartları bu hiç feryada gerek yok başka cihazda
          kulanılmadığı sürece serviş engenlendi(3) hatası vermez kart hergün bir sürü aktivasyon
          yapıyorum hiç bir müşteriden bu tür bir şikayet de almadım ve selam

Yorum yap

1-d-smart sözleşme yaparken bayiler satış sözleşmesini müşteriye okutuyor mu ?
            2-sözleşmede kart başka cihazda kullanılamaz yazıyor mu ?

bu iki sorunun cevabını yazarsanız sevinirim
            :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

arkadaşlar allah aşkına bu konuyu açan musi518 arkadaşın bizlerle resmen kafa bulmaya çalıştığını nasıl anlamaz ve ciddi ciddi cevap verirsiniz.Adamın yazdıklarını bir daha okuyun lütfen bir insan ne kadar cahil olursa olsun veya okuma yazması kötü olsun bu kadar yanlış ve komik hatalar yapamaz.Resmen insanlarla kafa buluyo.Benden tavsiye bu arkadaşın nickini kafanızın bir yerine kazıyın ve bu şekilde açtığı konulara cevap verip o insana o zevki tattırmayın

Yorum yap

hakangulez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar allah aşkına bu konuyu açan musi518 arkadaşın bizlerle resmen kafa bulmaya çalıştığını nasıl anlamaz ve ciddi ciddi cevap verirsiniz.Adamın yazdıklarını bir daha okuyun lütfen bir insan ne kadar cahil olursa olsun veya okuma yazması kötü olsun bu kadar yanlış ve komik hatalar yapamaz.Resmen insanlarla kafa buluyo.Benden tavsiye bu arkadaşın nickini kafanızın bir yerine kazıyın ve bu şekilde açtığı konulara cevap verip o insana o zevki tattırmayın
                abi kafa bulan biri varsa sen sin arkadaşim hemi..

Yorum yap

halilpazarlama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  O zaman kartında arıza yoktur.Makinanı fişini çekersen,havadan gelen güncellemeyi alamassın.Fişi tekrar takdığında,kartında eski güncelleme olduğundan kartı tanıyamıyor.Kanal D veya CNN Türk'ün üzerinde beklersen tekrar kartın çalışmaya
                  başlar.
                  abi ben bir cihaz aldim ve ve 1 ay hic fişe talmadim makinayi ve 1 ay sonra fişi taktim serviş engellendi 3yazdi arkadaşlar ne yapti isek olmadi kart bu benim hatammi yoksa onlarin hatasimi isterseniz bir aylik kamera cekiminide veririm foruma..

Yorum yap

musi518 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    abi kafa bulan biri varsa sen sin arkadaşim hemi..

Yorum yap

arkadaşlar bende kartımı 8 şubatta gönderdim defalarca aradım ama hala bir cevap verende yok kartıda göndermediler ve sadece aradığımda kartınız inceleniyor diyorlar başkada hiçbir bilgi vermiyorlar

Yorum yap

gungor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar bende kartımı 8 şubatta gönderdim defalarca aradım ama hala bir cevap verende yok kartıda göndermediler ve sadece aradığımda kartınız inceleniyor diyorlar başkada hiçbir bilgi vermiyorlar
                        abi cok daha beklersin sonrada 100ytl isterler

Yorum yap

D smart kazıklıyor herkesi resmen. Ücretsiz diye reklam yapıp, sonra herşeye para istemeye başlıyorlar.

Yorum yap

aydın doğan s eş.... altına ot koyarmı turksatta şifresiz olan kanalları normal reciversle zaten izleniyor kendi dekoderini zorla satıyor millete kendi kanllarını şifreliyor coğu paralı e nerede kaldı ömür boyu ücretsiz kanallar kelime oyunlarıyla insanları kandırıyorlar binlerce insanın kartı bozuldu 100 ytl karta istiyorlarmış o kartın değeri 1 yada 2 dolardır burada bile insanları soymaya calışıyorlar ben d smart abonesi deyilim ama bu yapılan haksızlığa kızıyorum saygılar

Yorum yap

Gereksiz tartışma ve kural ihlalerinden dolayı konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X