• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

simple iptv

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• simple iptv

wetekplay e taktığım harici belleğin içindeki m3u dosyasını oynatmaya başladığım zaman 30 saniye içerisinde diğer kanala ve daha sonra diğer üçüncü kanalı oynatıyor. Bu sorunu tvheadend hariç kendi içerisinde halletme imkanımız ya da başka bir iptv alteratifi yok mu?
    Teşekkür ederim.

PVR Simple IPTV İstemci'sini denedin mi?

Sevgiler...

Yorum yap

Bunun nedeni aynı listeyi birden fazla kişinin kullanması oluyor genelde. Diğer linke geçmek yerine yeniden play yapan uygulama olsa da o 30 saniye periyotlarda donma yine olacaktır. Tek avantajı arada donsa da aynı linkte kalmak olur herhalde.

Not: İlgili uygulamayı hiç kullanmadım sadece m3u ya da iptv linklerindeki meydana gelen donma ve kanal atlamasının genel nedenine istinaden yazdım.

Yorum yap

Evet sevgili Özkaradağ. zaten sorunum simple iptv ile hatta bbtip adlı bir iptv eklentisi buldum o da aynı.
        İlginç olan boş bir ip listesi içerisine 3 tane televizyon iptv linkini yükledim kesinlikle diğer kanala geçiş yapmadı.

Yorum yap

Listenin sana özel olduğundan emin ol yoksa kısır-döngüye gireriz yardım edeceğiz diye.

Sevgiler...

Yorum yap

Bir de hangi ELEC'i kullanıyorsun?

Sevgiler...

Yorum yap

Libreelec durağan versiyon (8.95) Tvheadend de gayet iyi ama duraksama oluyor tabi. Tamamen kendim kurdum. Kanallarım da dahil.
              xorion'un da yazdığı gibi bir çok kişi kullanıyordur linki.

Yorum yap

Öyleyse spesifik bir liste bulup denemen gerekiyor.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X