• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

super plus ve gorev zamanlayıcı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• super plus ve gorev zamanlayıcı

cx super plus ve 2000 hd sahıbıyım.Gorev zamanlayıcı menusu ıle 8 gb usb ye kayıt yapıyorum.Dıledıgım saatte acılıp kayda baslatabılıyorum ancak kapama ıslemını yapmak ıstedıgım anda bu saate rezerve yapamazsınız bu saat dolu uyarısını alıyorum sızce neden olabılır ki eminim kayıt bıtım zamanının yarım sat sonrasına bıle kapama yapamıyorum.İlgınız için tesekkurler
    42'' vestel pixelence
    next 2000 super hdtv
    next 2000 cx super plus
    sony str 695 recevier
    toshiba ep 30 hd dvd player
    toshiba sd 370 dvix player

muratsen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cx super plus ve 2000 hd sahıbıyım.Gorev zamanlayıcı menusu ıle 8 gb usb ye kayıt yapıyorum.Dıledıgım saatte acılıp kayda baslatabılıyorum ancak kapama ıslemını yapmak ıstedıgım anda bu saate rezerve yapamazsınız bu saat dolu uyarısını alıyorum sızce neden olabılır ki eminim kayıt bıtım zamanının yarım sat sonrasına bıle kapama yapamıyorum.İlgınız için tesekkurler
    Cihazın kendi saatini Auto yapın birde öyle deneyin.....

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Cihazın kendi saatini Auto yapın birde öyle deneyin.....
      saatle sorunum yok calısıor sadece kanmıyor ve aynı zamanda kayıt bıtıs saatınde kayıt sonlanmıyor
      42'' vestel pixelence
      next 2000 super hdtv
      next 2000 cx super plus
      sony str 695 recevier

Yorum yap

buldum arkadaslar kayıtda sure yazıyor ya ıste oraya kayıdın bıtıs suresını degıl kac dakıka kayıt yapmasını ıstıyorsanız o kadar dakıkayı yazıyorsunuz ve masallah hersey temız sonrasında.sıkır sıkır calısıor
        42'' vestel pixelence
        next 2000 super hdtv
        next 2000 cx super plus
        sony str 695 recevier

Yorum yap

cx 2000 super plus sahibiyim, yaklaşık 1,5 senedir çok memnunum.usb kayıt ilk defa denedim dün gece.hatta görev zamanlayıcı ile kullandım.açılış saati, kayıt saati, kayıt süresi ve kapanma saatini yazdım.cihazı kapattım.sabah baktığımda cihaz açılmış, kayıt yapmış ve kapanmış.tek eksik benim verdiğim süre 1 sa 55 dk idi.ama sadece 15 dk kadar kayıt yapıp kaydı kesmiş.sizce neden olabilir.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

barbar42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            cx 2000 super plus sahibiyim, yaklaşık 1,5 senedir çok memnunum.usb kayıt ilk defa denedim dün gece.hatta görev zamanlayıcı ile kullandım.açılış saati, kayıt saati, kayıt süresi ve kapanma saatini yazdım.cihazı kapattım.sabah baktığımda cihaz açılmış, kayıt yapmış ve kapanmış.tek eksik benim verdiğim süre 1 sa 55 dk idi.ama sadece 15 dk kadar kayıt yapıp kaydı kesmiş.sizce neden olabilir.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
            Kullandığınız Flaşdisk yazma hızı düşük olabilir......

Yorum yap

bende boyle bır sorun olmadı
              42'' vestel pixelence
              next 2000 super hdtv
              next 2000 cx super plus
              sony str 695 recevier

Yorum yap

barbar42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                süper plus usb li olanların son yazılımlarında pvr ile ilgili bir sorun var yakında düzeltilir merak etmeyin.
                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                VU+ SOLO 2
                Popcorn Hour A-210
                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X