• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000xcampulus 1725 pcm acil yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000xcampulus 1725 pcm acil yardım

8000xcampulus 1725 pcm acil yardım
    ustatlar yazılım attım sonra rset yapıp aeskey softcamı attım sttinkide attıktan sonra cıhaz kendini acmıyo 1381 yazıp kalıyo değişik yazılımları denedim olmuyo orjinal yazılım deniycem bulamadım 8 9un aeskey yazılımı denedim yine aynı yardıma ihtiyacımvar teşekkürler

iyi bayramlar arkadaşım benimde ses tuşü özelini yetirdi bende flaş kurtarma yazılımını arıyorum bide onu deneyeceyim sana da tavsiyem o zazılım flaş kurtarma yazılımını yukle bide öyle dene saygılar...

Yorum yap

8000 plus serilerinde kurtarma yazılımı yoktur arkadaşlar. Son yazılımı başka loaderler ile tekrar deneyiniz.

Yorum yap

tasarım hocam 9.25 yazılımını alıyor ama enson yazılımı almıyor butun loaderlerle denedim yine olmuyor 16 derecedeki belgesel kanalını izlemek istiyorum ama bir turlu yazılımı yukleyemedim.yinede sana ve ahmedabiye cok tesekkurlr ilginiz için

Yorum yap

seyitcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tasarım hocam 9.25 yazılımını alıyor ama enson yazılımı almıyor butun loaderlerle denedim yine olmuyor 16 derecedeki belgesel kanalını izlemek istiyorum ama bir turlu yazılımı yukleyemedim.yinede sana ve ahmedabiye cok tesekkurlr ilginiz için
          Arkadaşım , Benim makinemde seninkinin aynı. Bahsettiğin kanalı izlemek için Biss'e yeni ident açıp ;
          00:27 12 10 49 20 85 17 BC
          01:27 12 10 49 20 85 17 BC yazınız. Daha sonra
          Constant CW Bölümüne yeni ident açıp;
          2600:000000:0002:0020:1FFF: yazıp,
          00:27 12 10 49 20 85 17 B0
          01:27 12 10 49 20 85 17 B0 yazınız .Kaydedip çıkın. % 100 ok. izleyebilirsiniz. Saygılar.

Yorum yap

cok sagol dostum birde oyle deneyeyim

Yorum yap

seyitcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              cok sagol dostum birde oyle deneyeyim
              Birşey değil. Sizde sağolun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X