• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Digital SATFINDER2 Uydu Yön Bulma Cihazı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaşlar macikfinder plus şarj süresi uzun olduğu söyleniyor. Cihaz herhalde alman malı olsa gerek kullanan arkadaşlar yorum belirtebilir mi? Bende digi sat kullanıyorum cihaz baya işimi gördü fakat yenilemek istiyorum profosyonel arkadaşlar ne önerir. Tavsiye nedir. Teşekkürler

Yorum yap

cıhaz süper 3 adet kulanımaktayım ,şikıyaet yok,pıl süresi kulanıcıya aıtt
      UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

arkadaslar bu cihazın fiyatı ne kadardır

Yorum yap

arkadaslar sfr2 loder nerden bulabılırım bılgısı olan benımle paylasabılırı

Yorum yap

yanlız5401 senın bıulgın varmı acaba ılettıgım nottan

Yorum yap

dostum cihazın fiatı 150 tlden başlıyor
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

arkadaslar hobı olarak bende satfınder aldım fakat uydular yenı frekanslara gectı benım makınadakı frekanslar guncel degıl yanı bu cahazın pc den yazılımyuklenebılır yazıyor bu yazılımı nerden bulabılırım bılgısı oalan varmı yardım edersenız cok sevıncem saygılarımla

Yorum yap

muratham29 Nickli Üyeden Alıntı
                  arkadaslar hobı olarak bende satfınder aldım fakat uydular yenı frekanslara gectı benım makınadakı frekanslar guncel degıl yanı bu cahazın pc den yazılımyuklenebılır yazıyor bu yazılımı nerden bulabılırım bılgısı oalan varmı yardım edersenız cok sevıncem saygılarımla
                  Elbette pc ,den gönderebilirsin kendi editlediğim kanal listesini lolader aşağıya bırakıyorum

http://www.speedyshare.com/123856721.html

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Elbette pc ,den gönderebilirsin kendi editlediğim kanal listesini lolader aşağıya bırakıyorum

http://www.speedyshare.com/123856721.html
                    tesekkurler ustam emegıne saglık saygılarımla

Yorum yap

şuan satfinder2 elimde size diyecegım tek kelimeyle mukemel bir makına hemen yon bulabiliyorum ne elektirik nede tv gerekir tak fişi bitir işin fiyatıda 220 tl aldım

Yorum yap

slm arkadaşlar benim görevli arkadaşlardan ricam bu satfınger2 nin son güncel yazılımı varsa ekleyebilirlermi şimdiden tşk

Yorum yap

SATFINDER3 ULTRA USB aldım,üzerindeki versiyon 3.2 ,versiyonu 3.3 yapmak istiyorum gerekli proğ. indirip yüklmek istiyorum. Send Auto butonu aktif olmuyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı.Birde 2 saate şarj ulduğu söyleniyor 12 saate geçse dolum devam ediyor.
                          KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
                          KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
                          :tr:

Yorum yap

anyılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            SATFINDER3 ULTRA USB aldım,üzerindeki versiyon 3.2 ,versiyonu 3.3 yapmak istiyorum gerekli proğ. indirip yüklmek istiyorum. Send Auto butonu aktif olmuyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı.Birde 2 saate şarj ulduğu söyleniyor 12 saate geçse dolum devam ediyor.
                            YAZILIM YÜKLEME:
                            USB Kablosunu takıp Satfinder3 Driverını yükleyin.
                            Satfinder3 Usb Downloader Programını çalıştırınız.
                            Cihazın üstünden ESC ve ON/OFF Butonuna aynı anda basınız.
                            SEND AUTO Tıklayınız ve Yükleme Başladıktan 10 sn Sonra Tuşları bırakınız.
                            Çıkan uyarıları takip ediniz.

Yorum yap

Satfinder2 yazılımlarında Hellas Sat 39 ve Eutelsat W7 36.0E yok. Acaba elinzide kendinizin düzenlediği yazılım var mı?

Yorum yap

bence dsm 3000 nit çıkmasını bekliyorum bir türlü çıkmadı ama özellik leri çok iyi satfinder 2 o kadarda abartılacak bir cihaz değil çok basit ber ayarını falan göstermiyor dreamlarda ber çok önemli bence dsm 3000 nit.....tabiiki çıkarsa
                                :tr:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X