• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Astra 1H/KR/L/M/2C (19.2°E) Uydusunda Güncel Frekans ve Kanal Değişiklikleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

berduş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de vox ve pro 7 almanların %27 sinyal iyi degil
    dostum kaçlık çanak kullanıyorsunuz bulunduğunuz yer neresi
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

arkadaşlar ben kahramanmaraştan 150 çanakla 370 kanal alıyorum şu an sinyal sorunu yok

Yorum yap

irafn21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        merhaba ustalar.astra.1m.diyarbakırda.kaç cm.çanakla. izlenecek.sayglıar.
        siz 120 lıkla alırsınızda,kapsama alanı güneyden içanadolu üzerinden geçiyor.biz vanda 150 ile alamiyoruz.

Yorum yap

astra vox

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı
          dostum kaçlık çanak kullanıyorsunuz bulunduğunuz yer neresi
          kullandıgım canak 1.50 lik lnb hd 0,3 yer konya eregli .

Yorum yap

berduş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            kullandıgım canak 1.50 lik lnb hd 0,3 yer konya eregli .
            aslında çanakta yetrli ayarsız olabilir
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

90 cm çanakla istanbul çekmeköy de 500 civarı kanal var,daha önce gelmeyen free alman kanalları şimdi hepsi ok ( vox gibi), premier paketi zar zor geliyordu şimdi sinyal kalite 80 üstünde saygılar

Yorum yap

sen deki vox

asped Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                90 cm çanakla istanbul çekmeköy de 500 civarı kanal var,daha önce gelmeyen free alman kanalları şimdi hepsi ok ( vox gibi), premier paketi zar zor geliyordu şimdi sinyal kalite 80 üstünde saygılar
                pro 7 esas almanyanınişviçre ve östıray degil ve euyrosport bunlar kaç sinyal..
                sabahları ve akşamları sinyalller kaybolıyuor mu..

Yorum yap

sabah akşam sinyal sorunu yok

Yorum yap

slm arkadaşlar hobbirt canağımı astraya cevirecem makinada 6 adet astra
                    astra(ku)77 transponder
                    astra 1E3A(ku)29 transponder
                    astra2(ku)86 transponder
                    astra1D5A(ku)4 transponder

bunun hangisine kuracaz uyduyu yardımcı olursanız sevinirim tşk ler

Yorum yap

orhana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      slm arkadaşlar hobbirt canağımı astraya cevirecem makinada 6 adet astra
                      astra(ku)77 transponder
                      astra 1E3A(ku)29 transponder
                      astra2(ku)86 transponder
                      astra1D5A(ku)4 transponder

bunun hangisine kuracaz uyduyu yardımcı olursanız sevinirim tşk ler
                      dostum 1 ci şıktakine kuracaksın tarama frekansınıda 11739 v 27500 yapıcan

Yorum yap

tşk ler yenisayfa kardeş yardımın için haftasonu kurar bilgilendiririm

Yorum yap

Mevcut Astra(ku) 19.2 kanallarımın hepsi gitmiş.Bu yeni 1M uydusu da yine 19.2 derecede olduğuna göre tekrar tarama yaptığımda bulurum diye düşünüyordum ama hiçbir kanal çıkmadı.Çanak ayarı mı yaptırmak gerekiyor?Astra kanallarını nasıl bulabilirim?

Yorum yap

technx59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Mevcut Astra(ku) 19.2 kanallarımın hepsi gitmiş.Bu yeni 1M uydusu da yine 19.2 derecede olduğuna göre tekrar tarama yaptığımda bulurum diye düşünüyordum ama hiçbir kanal çıkmadı.Çanak ayarı mı yaptırmak gerekiyor?Astra kanallarını nasıl bulabilirim?
                            hayır gerek yok 11739 v 27500 oto tarat bulur hepsini

Yorum yap

peki premierler kart paylaşımı ile seyredilebiliyor mu
                              teşekkürler.....

Yorum yap

hakkariden kaçlık çanakla alabilir sinyal yada alabilirmi bilgilendirirseniz sevinim .teşekürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X