• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

openspa imagede multiboot sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• openspa imagede multiboot sorunu

Değeli arkadaşlar; 7 aya yakın bir süredir ZERO uydu alıcısı kullanıyorum.Her kullandığım cihazda meboot, barry allen ve multiboot kurarak üstadların verdiği image ve backupları USB ye yükleyerek cihazın erken yıpranmasını önlemeye çalışıyorum. Ayrıca hafıza problemi de olmuyor. Cihaz flaşh da Openspa 004 kuruludur. Ayrıca düne kadar 41 tane image ve backup usb de yüklüydü. Ne olduysa multiboot çöktü. Bende yeniden zorluka la multibootu tekrar kurdum ve hemen ilk sevdiğim backubu yükledim. İkinci backubı yüklemek için cihazı flaşhta açmak gerektiğinden aç kapa yaptım.

ANCAK; Mutiboota tıkladığımda tekrar multibootu instal için yeşile basma mesajı konsolu çıkıyor. Bunu yaparsam tekrar başa dönüyoruz. Uzun lafın kısası 2. bir image veya backup yükleme imkanı bulamıyorum. Defalarca denedim yine ayni sonuçla karşılaştım. Cihazı USB ye yüklediğim imajla açma imkanı var. Fakat 2. bir image kuramıyorum. Diğer iamagelerde multiboot kurma denemesi henüz yapmadım.

Ustaların bu konuda yorum veya cözüm önerileri varsa bekliyorum. Yardım edeceklere şimdiden tekrar teşekkürler.:alalal:
Hazırlanıyor...
X