• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next minix hd pembe kutu arıza

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next minix hd pembe kutu arıza

cihazım açılmıyor, daha doğrusu açıldığı zaman ekrana görüntü gelmiyor, görüntüyü anlık kesip hiç bir görüntü alamıyorum tv den yada menüye bir şekilde uğraşıp girdiğim zaman sinyal bulmuyor yani kanallarda sinyal yok hatası alıyorum, usb ile eski yazılım (09.21) yükledim sorunum devam ediyor, RS 232 ile forumda anlatıldığı şekilde yazılım atsam sorun düzelir mi, cihaz halen garanti kapsamında, yardımlarınız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=62094 yazılı her şeyi yaptım ama cihazda değişen hiç bir şey olmadı tuner yanmış olabilir mi?

Yorum yap

devileus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      cihazım açılmıyor, daha doğrusu açıldığı zaman ekrana görüntü gelmiyor, görüntüyü anlık kesip hiç bir görüntü alamıyorum tv den yada menüye bir şekilde uğraşıp girdiğim zaman sinyal bulmuyor yani kanallarda sinyal yok hatası alıyorum, usb ile eski yazılım (09.21) yükledim sorunum devam ediyor, RS 232 ile forumda anlatıldığı şekilde yazılım atsam sorun düzelir mi, cihaz halen garanti kapsamında, yardımlarınız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
      Cihazın garanti kapsamında ise doğrusu yetkili bir servise göstermendir. Siz kurcalarken daha büyük hasar verebilirsiniz, bu nedenle cihazınız garanti kapsamı dışında da kalabilir.

Yorum yap

Tasarım hocam aynen öyle yapacağım çünkü yazılım atma dışında becerim yok, microtonerler ise hassas muhtemelen cihazın kart yada microtonerinde arıza oluştu.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X