• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

03.05.2007 Tps Auto Ok

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 03.05.2007 Tps Auto Ok

03.05.2007 Tps Auto Ok

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar 03.05.2007 tarihinde çıkan yazılımlar hatalı denilmişti.
    tps kanalları üzerinde beklenildiğinde cihaz kendini kapatıp açıyordu
    dün deneme yaptığımda kilitlenme olayı olmadı gayet güzel auto yapıyor
    mümkünse üstatlar yazılımları tekrar versinler yazılımlarda problem yok
    tps kanalları gayet güzel auto yapıyor yazılımlar.bilgilerinize
    İKİ KİŞİNİN BİLDİĞİ SIR,SIR DEĞİLDİR.

Arkadaşım eminmisin?

güven03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    03.05.2007 Tps Auto Ok

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar 03.05.2007 tarihinde çıkan yazılımlar hatalı denilmişti.
    tps kanalları üzerinde beklenildiğinde cihaz kendini kapatıp açıyordu
    dün deneme yaptığımda kilitlenme olayı olmadı gayet güzel auto yapıyor
    mümkünse üstatlar yazılımları tekrar versinler yazılımlarda problem yok
    tps kanalları gayet güzel auto yapıyor yazılımlar.bilgilerinize
    Arkadaşlar deneyen varmı acaba?doğrumudur arkadaşımızın dediği ben şuan işyerindeyim bakamıyorum cihaz model ile birlikte bilgilendirirseniz sevinirim.....

Yorum yap

Yeni bir yazılım verilse iyi olur diye düşünüyorum...

Benim Cihazım Next 5000X CI, cihaz kilitleniyor, kendine kendine kapanıyor falan ama ben elektriği keserek veya bir-iki standbay yaparak TPS' lerin açılmasını sağlıyorum. Sağlıyorum derken bu sabır ve kişisel çabalarım sonucu, yazılım çok zaman keyleri alarak kanalları açıyor ve eğer tv'yi kapatmazsan hiç kesintisiz izlenebiliyor. Ama şu bir gerçek ki, bu yazılım gerçek manada iş yapmıyor. Yeni bir yazılım verilse iyi olur diye düşünüyorum...
      Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
      Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

bahsi geçen yazılımı bende cihazıma yükledim oto yapması gereken kanalın üstüne gelip oto'yu çalışıtırınca makina kendini kasıyor ve kitleniyor bu durum çoğunlukla oluyor.bazen ise gece 12 den sonra yaptığım oto larda hiç bir aksama olmadan açılıyor.benim görüşüm makinaya yeni düzenleme yapılmış bir oto programı verilmesi zira flaşh her an gidebilir.her seferinde cihazı normal duruma getirmek için sürekli fişini çıkartıp takıyorum.program yapımcı arkadaşlara şimdiden teşekkürler.iyi günler

Yorum yap

bende next 5000 cı var, yazılım çalışıyor. Nasıl olduğunu kısaca bahsedeyim de yapmak isteyen yapsın. france 4 kanalının üzerine gelin 8888 i tuşlayın ama ok'e basmayın bekleyin kitlenme yapmıyor,eğer açmazsa ushia ya yine aynı işlemi yapın ya bir seferde yada iki seferde kesin açılıyor. 3 gündür deniyorum

Yorum yap

Arkadaslar iyi güzel diyorsunuz ama bende next 7500 var bende deniyorum bende cihaz kendini resetliyorilkönce kasiyor tekrar aciyor birdaha denedigimde ise resetatiyor yani fabrika ayarlarina geri dönüyor ne kanal listesi ne transporter kaliyor hepsi sifirlaniyor bu yazilimda kesin birterslik var yenisini bekliyoruz ayrica bu yazilim gecenlerde verilmedi mi nisanda falan neden 3 aydaki yazilim deniyor hala anlamadim?
            Tek 90 lık canakla Türksat
            120 lik canak iki Lnbli Hotbird ve Astra 19
            Next YE-7500 FTAX

Sevgilerimle Nightmann

Yorum yap

yazılımlar tam sağlıklı çalışmıyor kimi zaman güncelliyor kimi zaman kasılıp kalıyor en iyisi yeni yazılımları beklemek

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X