• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D V5.630 25.6.2019 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Neyi acamiyor bissli hangi uydu kanallari deniyorsun
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

selamlarıml ustalar niye machina 3d birdenbire elimizi etegeninizi çektiniz sorun kimden kaynaklandığını bari biriniz çıkın açıklama yapin deyinki sorun bu bu yazılım yapan yok yada biz artik ilgilenmiyoruz yada doktor ayrıldı gitti iş bitti deyin yada bir çözüm yolu bulun bizim tek isteğimiz yazılım değil sadece bari bu cihazn youtubunu bari düzeltin YouTube tamam durmuş durumda Allah aşkına bilen varsa bu sorunumuzu düzeltin

Yorum yap

Next Machına 3D ciazımdan VOD daki filmleri seyredemiyorum. Youtube de gösterim hatası çıkıyor yayınları göstermiyor en son yazılım yüklü 5630. bilgiendirirseniz memnum olurum. Şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

Machina 3D derki;Veleddalin Amin.
          :tr::tr::tr:

Yorum yap

evet machina 3D de yutub bali olsa , arada free iptv lerde olabilir , gerçek şuki bu yazılım işinden anlayan adam yok galiba nasıl yükselcez biz...
            ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
            Next 2000 super HDTV_Orginal ®
            Next 2000 cx super plus_Orginal ®
            MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
            Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
            Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
            Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

Arkadaslar yekliler yaziyor machene 3d bitti yazilim yok machene eskimis yazilim olmazmis yazilima devam ederlerse yeni cihaz satamazlarmis boyle densiz firma

Yorum yap

Gazi abi machina iyi makina selamlar

Yorum yap

Yazilim cikmasi zor arkadaslar daha once defalarca yazmistim artik pek umut etmemek lazim
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

Bu cihaza youtubenin çalışması için muadili yazılım yokmu?

Yorum yap

Selam mach hocam machine 3d yazılım verilmiyor diyorsun tamam kabul etik diyelim peki bende size sormak istiyorum Yeni çıkan yada çıkacak olan cihaz şu anda varmı en az 3de kadar güzel ve kullanışlı sı Next varmı birde Dr yok o olmayınca yazilimi kim yapacak bence Dr olmasa Next iş yapamaz o adamın yeri başka o adam olmuş olsaydı ben yemin ederim ki machine 3de hâlen çalışacaktı kimse bizi kandırmasın bizide yazık her 3-5 senede 500-600 tele bu cihazlara para verip aliyoruz yani hiç mi Bir cihaz 5-10 hizmet etsede değişsek madem 3de Yazılım bitmişse firma utanmadan halende takipteyim massallaha fiyatları da düşürende yok halen 600-700 TL bari işi bitmişse 250 300 desende kimse almaz yazılım yok youtup yok Google yok zaten ip TV ağırdır ozaman bu neye yarar boş bir cihaz oldu gitti ben 300 TL veren varsa hemen satarım bize çare bulun Sevgili hocam 98 den beri alver bunaldık valahi bari bunun YouTube sine bir çözüm yolu bulun teşekkürler sağol

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                        Yazilim cikmasi zor arkadaslar daha once defalarca yazmistim artik pek umut etmemek lazim
                        mach1 hocam
                        Biliyorum destek yazılım olmaz diyorsunuz
                        Ben bir tek isteğim var bu cihaza toplu tp silme ve kanal ayarlarının sıralamasının değişmesi ilk sıraya kanal tasıma ile silme gibi
                        Bunlar macina2000 hd ye yapıldı
                        Sanırım bu cihazada yapılabilir

Ayrıca cihaza media desteği isteyen arkadaşlara da saygım var
                        Bu destek ne kadar olabilir sürer bilemiyorum

Ama benim gibi bu cihazı uydu alıcı olarak kullanan birçok arkadaşım var
                        Bunun için bu yazdığım 2 istek olabilirse bizim gibi emektar ve kalıcı kullanıcıları üzmemiş olurlar
                        Saygılarımla

Yorum yap

aydın ipek Nickli Üyeden Alıntı
                          mach1 hocam
                          Biliyorum destek yazılım olmaz diyorsunuz
                          Ben bir tek isteğim var bu cihaza toplu tp silme ve kanal ayarlarının sıralamasının değişmesi ilk sıraya kanal tasıma ile silme gibi
                          Bunlar macina2000 hd ye yapıldı
                          Sanırım bu cihazada yapılabilir

Ayrıca cihaza media desteği isteyen arkadaşlara da saygım var
                          Bu destek ne kadar olabilir sürer bilemiyorum

Ama benim gibi bu cihazı uydu alıcı olarak kullanan birçok arkadaşım var
                          Bunun için bu yazdığım 2 istek olabilirse bizim gibi emektar ve kalıcı kullanıcıları üzmemiş olurlar
                          Saygılarımla
                          saygılar arkadaşım senin bu isteklerini bende defalarca yazdım fakat her zaman aynı cevabı aldım zamanında 600 tl ye kadar aldığımız bu cihaz şimdi yalnız bırakıldı zira her gün model model mini alıcı üretmek varken ne yazıkki ilgilenen yok umarım senin bu çağrına kulak verirler en derin saygılarımla

Yorum yap

zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı
                            saygılar arkadaşım senin bu isteklerini bende defalarca yazdım fakat her zaman aynı cevabı aldım zamanında 600 tl ye kadar aldığımız bu cihaz şimdi yalnız bırakıldı zira her gün model model mini alıcı üretmek varken ne yazıkki ilgilenen yok umarım senin bu çağrına kulak verirler en derin saygılarımla
                            İyi dilekleriniz için teşekkür ederim
                            Ben sadece bu cihaz değil 2000 hd mınıx. Olsun 2000 hd usb. Olsun. Aldım kullanıyorum
                            Vede çoğu yakınlarımada aldırdım kullanıyorlar

Bilemiyorum 2000 lere gelen özellik bu machına 3d yede gelemezmi alt taban aynı çünkü
                            3d kullanmak bana göre çok prof bir cihaz usta işi tam verim almak isteyen ler için
                            Normal bir uydu cihazı gibi görmek kullanmak yazıktır günahtır derim
                            Saygılar

Yorum yap

yokmu hiç bu işlerden anlayan, okadarmı zor bu yazılım işi.
                              ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
                              Next 2000 super HDTV_Orginal ®
                              Next 2000 cx super plus_Orginal ®
                              MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
                              Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
                              Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
                              Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

sky astra oscam güncelledi ve kanallar ğitti,yokmu bu işe el atacak kimse ?
                                araba satarken bile adam 15 yıl destek ve parça ğarantisi veriyor 600 liraya aldığım bu alet ğümledi ,next i artık tavsiye edemem kimseye ��

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X