• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Cccam Protokolü Sorunları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Bende cc cam full server aldım. 12000 Portlu sorunsuz çalışıyor. Emeği geçenlere tşk ler..

Yorum yap

C line birdan cok olsa nasil cccam da yapilri?

Yorum yap

azareei Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        C line birdan cok olsa nasil cccam da yapilri?
        dostum 2 ci bir c line sahipsen Cccam cfg ye kaydedeceksin
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          dostum 2 ci bir c line sahipsen Cccam cfg ye
          kaydedeceksin
          Hocam cfg fili var amma nasil cihaza kaydedecem?

Yorum yap

azareei Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Hocam cfg fili var amma nasil cihaza kaydedecem?
            arkadaşım sen next2000hdtv mi kullaniyorsun yoksa dreambox bu. buradaki konu next2000hdtv ile ilgili.bu cihazda cfg dosyası yok. cfg drem lerde oluyor.

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşım sen next2000hdtv mi kullaniyorsun yoksa dreambox bu. buradaki konu next2000hdtv ile ilgili.bu cihazda cfg dosyası yok. cfg drem lerde oluyor.
              benda next 2000 super HDTV var . uc adad cline varim , va ucini da cihazda kaydetim(CCCAM) ama uci bir anda acik olmiyur.soru bu nasil her uc cline ni active edebilirim?

Yorum yap

şimdilik sadece birini kullanabilirsin,

Yorum yap

önce ilgili arkadaşlara teşekkürler next ye 2000 super HDTV Cccam son iki yazılımdan sonra ne yaptıysak ilgilki bir arkadaşla çalıştıramadık.yine bir eski yazılıma döndüm ama sürekli donuyor kanal değiştirip tekrardan kanala gelince bazen açılıyor bazende açılmıyor birazdaha aynı konumda hareket edersen cihaz kilitlenip kalıyor. next cihazlarından başka cihaza geçmem olanaksız.ilgililere.

Yorum yap

erdoğan şengül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    önce ilgili arkadaşlara teşekkürler next ye 2000 super HDTV Cccam son iki yazılımdan sonra ne yaptıysak ilgilki bir arkadaşla çalıştıramadık.yine bir eski yazılıma döndüm ama sürekli donuyor kanal değiştirip tekrardan kanala gelince bazen açılıyor bazende açılmıyor birazdaha aynı konumda hareket edersen cihaz kilitlenip kalıyor. next cihazlarından başka cihaza geçmem olanaksız.ilgililere.
                    Bakınız yukarıdaki arkadaşlar cihaza aynı yazılımı Boot modunda atarak sorunun düzeldiğini yazmışlar. İsterseniz sizde deneyebilirsiniz.

Yorum yap

boot modunda nasıl yazılım atılıyor benimde receverımdan ccam girilmiyor.

Yorum yap

cem.19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        boot modunda nasıl yazılım atılıyor benimde receverımdan ccam girilmiyor.
                        Boot modunda yazılım atma buradan :

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=11747
                        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                        www.next.com.tr

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Boot modunda yazılım atma buradan :

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=11747
                          sayın hocam cihazı aldım alalı rs 232 ile yazılım atmayı defalarca denememe rağmen daha com porta tıklar tıklamaz hata verdiğinden atamadım yine cihazı aldım alalı hiç bir zaman cccam,a bağlanamadım anında hiç beklemeden faul veriyor en sağlam serverlerde denendi. şimdiye kadar verilen yazılımlarda malesef bu sorunlarla hiç ilgilenilmedi bizimde beklemekten başka çaremiz yok anlaşılan artık düzeltileceğindende ümidim kalmadı ne yazıkki bu şekilde kullanmak zorunda kaldık
                          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

cccam sorunua çözüm buldum

Arkadaşlar ben yaklaşık bir yıl cccamden şikayetçiydim kopmlara fala ama 1 yıl sonra olayı çözdüm sorun aşırı ısınma imiş elektro worldan en ucuz laptop fanından aldım usb ile çalışanın 14 90 dı üç tane fanı söküp sıcak silikonla nextin içine yapıştırdım birde fanları kapağı söktükten sonra modül girişinden teker teker sokup üst kapağın altına yapıştırdım uygun boşluklara tabiki fanlar serbest şekilde dönsün diye ve hiç bir donma olmuyor birde fanların kenarında mavi led ışıklarda vardı çok havalı oldu içi mavi oldu sorun çözüldü.

Yorum yap

arkadaşlar bende enson yazılım var bu connet fail yazısından gına geldi en son yazılım var serverda sıkıntı yok acaba yazılımlamı alakalı hangi tarihli yazılıma geçersem düzelir

Yorum yap

Digital_66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar bende enson yazılım var bu connet fail yazısından gına geldi en son yazılım var serverda sıkıntı yok acaba yazılımlamı alakalı hangi tarihli yazılıma geçersem düzelir
                                Ben de 2000 HDTV kullanıyorum.Son yazılım yüklü bir newcamd bir de cccamd server kullanıyorum.Cccamd da nds sky italia lar da donma ve mozaiklenme dışında şimdilik sorun yaşamadım.Bundan önce kullandığım Cccamd serverde çok sıkıntı yaşıyordum.Bir çok arkadaş server kalitesi konusunda çeşitli yorumlar yapıyor cihazın yazılımından olduğu yazılıyor.Ben de yazılımda sıkıntı olduğunu düşünenlerdendim.Ama şimdi iyi bir serverde sıkıntı yaşamadan izleyebiliyorum.

Saygılar
                                I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
                                YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
                                2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
                                Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X