• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 24.03.2009 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sayin doktora tesekkurler

Yorum yap

• teşekkürler arkadaşlar emeğinize sağlık

Yorum yap

• newborn1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ilginiz için çok teşekkürler. Peki cihaz açılmadan nasıl fab. ayarlarına dönerim? iyi akşamlar...
        arkadaşım rs 232 ile boot modunda yazılımı cihazına yüklemen lazım.linkte detaylı anlatım var.http://www.nextdestek.com/next-2000-CX-SUPER-PLUS.html
        http://

Yorum yap

• ustalar bu yazılımı uydu günceleme OTA ile indire bilirmiyiz... ??????

Yorum yap

• uzunsalih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ustalar bu yazılımı uydu günceleme OTA ile indire bilirmiyiz... ??????
            elbette indirebilirsin.
            http://

Yorum yap

• ellerinize sağlık teşekkürler

Yorum yap

• teşekür

:bravo:
                planet6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                elbette indirebilirsin.
                çok teşekür ederim...

Yorum yap

• İyi akşamlar arkadaşlar.önce yazılımda emeği geçenlerin ellerine sağlık.Uydu alıcım Next 2000cx süper plus(usb)Kullandğım sistem diseq motor,yeni yazılımı şimdi attım 12729 H 30000 frekensından 3 dakika 15 saniyede yazılım indirdi,hiçbir uydum silinmedi,sorunsuz ve daha hızlı çalışıyor,bilgilerinize.Saygılar.

Yorum yap

• Yazilim icin tesekkurler
                    Ben aciklamanin sonundaki ayri alfebeyle gonderilen EPG dfegerliri icin bir sey yazacaktim..

Sevgili Next calisianlari..
                    Bu kapsamda bir sorunu belirtmek istiyorum...
                    NTV+ Ruslarin digital paketini Sharinqle izliyorm..
                    Ben Cihazin dil secimini English ve ya Turkcede kullaniyorum..
                    Egr lisan bunlarin birindeyse...
                    Bu rus kanallari Bulgar kanallari(16 dogu uydusuda) nin isimleri ANORMAL karakterle geciyor..
                    Yok eger Ruscayi Lisan olarak secxersek duzleiyor...
                    Yani burada Latin alfabesi ve Kiril alfabesindeki karisik karakter ler dolayisiyla oldugunu saniyorum..

Ve Bununla birlikde EPG den gelen Bilgilerde oyle karisik karakterlerle cikiyot..

Acaba bu sorun duzeltile bilirmi???

Yorum yap

• ya ben acaba bu son yazılımı yükledikden sonra nasıl uydudan güncelleme yapacağım cihaz bilgileri bölümünde yazılım güncelleme seçeneği yok kalkmışş

Yorum yap

• Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

- EPG bazı dillerde iyileştirmeler yapıldı.
                        -- Aynı EPG bilgisi içerisinde iki farklı alfabede bilgi gönderenlerde işlemciyle alakalı gözden geçirilecek önümüzdeki günlerde bakılacak...
                        NTV+ Ruslarin digital paketini Sharinqle izliyorm..
                        Ben Cihazin dil secimini English ve ya Turkcede kullaniyorum..
                        Egr lisan bunlarin birindeyse...
                        Bu rus kanallari Bulgar kanallari(16 dogu uydusuda) nin isimleri ANORMAL karakterle geciyor..
                        Yok eger Ruscayi Lisan olarak secxersek duzleiyor...
                        Yani burada Latin alfabesi ve Kiril alfabesindeki karisik karakter ler dolayisiyla oldugunu saniyorum..

Ve Bununla birlikde EPG den gelen Bilgilerde oyle karisik karakterlerle cikiyot..

Acaba bu sorun duzeltile bilirmi???

Ben bu yaziya gore yazdim
                        Acaba benim belirtdigim sorun mu??

Yorum yap

• ben bugün ota ile güncelleme yaptım.yalnız ota güncelleme sonucunda yeni yazılımda OTA menusu kayboldu.bi sey anlamadım.

Yorum yap

• sezerr53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            ya ben acaba bu son yazılımı yükledikden sonra nasıl uydudan güncelleme yapacağım cihaz bilgileri bölümünde yazılım güncelleme seçeneği yok kalkmışş
                            eger bilgi barinda yazilan cihazi kullaniyorsan
                            Onlara simdilik Uydudan Guncelleme yok diye biliyorum..

Onun icin yoktur menyuda

Yorum yap

• Verilen bu yzılımı yükledikten sonar.Cihazı ilk açtığım zaman sadece Türksat uydusundaki kanaları izleyebiliyorum.Diğer Astra,Hotbrid ve Sriusi kanalarda sinyal yok.3-5 dakika sonra hotbrid deki kanalradan görüntü alamkatayım. En az 10 dakika sonara diğer uyduların kanallarda sinyal gelmekte.Cihazı alalı 1 hafta oldu.cihaz konusunda bilmediğim çok konu var forumu takip ederek bilmediklerimi öğrenmey çalışyorum.Sayın Ustaların bilgilerine saygı ile sunaraım.

Yorum yap

• sorun yok...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X