• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next ye 7500cl bilgisayar bağlantısı için yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next ye 7500cl bilgisayar bağlantısı için yardım

next 7500 cl cihazım var bilgisayar bağlantısı için rs232 kablo aldım fakat pc im in usb çıkışı var. usb port dönüştürücü aldım port dönüştürücüyü pc ye taktım pc im yeni donanım bulundu diyor internetten ve pc im deki tak kullan programlarıyla bir türlü kuramıyorum acil yardım ustalar

zxsel

arkadasım pc ye kabloyu taktıktan sonra cd ıle yukluncen drıverını pc once tanıcak taktıgın jakı sonrada bılsıyarımı mausun sagı ıle tıkla sonrada yonetı tıkla

yonet>atgıt yonetıcısı>baglantı noktaları>

ndan com 1 e ayarla pcyı ok de ...... yazılımı yukle uydu acıkken...by zxsel:mzk:

Yorum yap

teşekkür ederim arkadaşım

Yorum yap

cd bende yoktu belki bir yükleme programı bulabilrim diye yardım istedim

Yorum yap

Hangi ürün ise onun sitesinden CD içindeki programını e'mail ile iste. Ben de ayni problemle karşılaşmıştım. Gerçi üründe bozukmuş. İthal eden firmaya gönderdim. Sağolsunlar bana yeni bir ürün gönderdiler. Bendeki "NOKTA Elektronik" firmasının KX208 siyah. Sizdeki de ayni ise e'mail ile gönderebilirim.

Yorum yap

Bir de bu adrestekini dene:
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=33737

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X