• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

format atmaktan kurtulma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• format atmaktan kurtulma

arkadaşlar bilgisayarımız çöktüğü veya virüs girdiği zaman format atmaya gerek kalmadan kurtarılıyormuş.bilen varsa yardım etsin.

Evet sistem imagesini aldıysanız onu geri yüklersiniz yada deepfreze programını kullanırsanız sisteme istediğiniz virüsü sokun bilgisayar açılınca sistem eski haline döner.

http://www.mach1digital.com/mach1for...201#post104201

Yorum yap

bırde bana yardımcı olursanız cok memnun olurum hocam benım bılgısayar f1 acılıyor ne yapmam lazım yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

Yorum yap

celal 50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bırde bana yardımcı olursanız cok memnun olurum hocam benım bılgısayar f1 acılıyor ne yapmam lazım yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler
        Biraz daha detay verirseniz daha kolay yardımcı olunabilir. Bilgisayar açılırken "devam etmek için F1 'e basın" gibi bir uyarı mı var ?

Yorum yap

üstad iyi akşamlar sizden bir ricam var pc de f-secure anti-virus 2008 prog var ama birtürlü progu kaldıramıyorum bu konuda yardım ederseniz sevinirim üstad iyi akşamlar

Yorum yap

dağcıkomando Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            üstad iyi akşamlar sizden bir ricam var pc de f-secure anti-virus 2008 prog var ama birtürlü progu kaldıramıyorum bu konuda yardım ederseniz sevinirim üstad iyi akşamlar
            kardeş antivirüs programlarının kaldıramama nedeni çalışıyor olmasıdır..

sağ alttaki saatin yanında f-secure programının ikonu üstünde sağ tık yap exit de yanı çıkış yap program kapansın..

ondan sonra kaldırmayı dene göreceksin rahatlıkla kalkacaktır sisteminden kolay gelsin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X