• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Tüm Serisi Güncel Kanal Listeleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• merhaba ben ankarada oyuruyorum çanak siriusta sabit bunu nilesat.a çevirmek istiyorum uğraştım bulamadım çanak90lık çanağı sağamı çevirmem lazım çanağın arkasından bakarsak teşekkürler

Yorum yap

• ECE-ECE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      KUTLU01 arkadaşım cihaza en yakın zamanda ulaşıp NEXT 2000 SÜPER HDTV KANAL listesini verecegim sayglar
      üstad 2000 SUPER HDTV nin kanal listesi hazır değil mi ?

Yorum yap

• zazazalim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam MİNİX HD İÇİN 19.2 E KANAL LİSTESİ YOKMU

Yorum yap

• ECE-ECE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          KUTLU01 arkadaşım cihaza en yakın zamanda ulaşıp NEXT 2000 SÜPER HDTV KANAL listesini verecegim sayglar
          bende bekliyorum saygılar.

Yorum yap

• çitlembik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            bende bekliyorum saygılar.
            Hey Arkadaşlar destek nerede ???

Yorum yap

• Mümkünse Next Minix HD için de liste alabilir miyiz? Teşekkürler...

(42, 13, 10, 7 derece doğu)

Yorum yap

• baymantik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Mümkünse Next Minix HD için de liste alabilir miyiz? Teşekkürler...

(42, 13, 10, 7 derece doğu)
                Cihazlara şu aşamada yedeklenmiş kanal listesi dışarıdan yüklenemiyor(usb ile user.db modunda)( ar-ge'ye bildirim yapıldı),

Alternatif olarak şu şekilde yapabilirsiniz.

Öncelikle Menü - Gereçler - Sistem Bilgisi kısmında yazılım bilgilerine bakınız :

defaultdb :2011-12-16 olarak yazıyorsa uydu üzerinde bulunan son kanal listesi cihazında yüklü demektir. eğer bu şekilde değil ise sadece kanal listesini cihazınıza uydu üzerinden yükleyebilirsiniz. bunun için uydu güncelleme kısmına gelip güncelleme modunu user.db olarak seçerseniz cihazınıza sadece uydu üzerinde bulunan son kanal listesini yüklemiş olursunuz.(varsayılan uydular 42.0E-13.0E-7.0E) diğer 10.0E uydusunu da ekleyip kendiniz manuel tarama yapabilirsiniz.

Menü - Kurulum - Anten ayarları - Çoklu Uydu Arama bölümüne gelip

Uydu : Hangi uydular ekli ise seçin.
                Sadece FTA ; Hayır
                Kanal Arama : TV+Radyo ( yada tercihinize göre sadece TV'de aratabilirsiniz)
                NIT Tarama : Evet
                Arama Modu : Oto arama
                Şeklinde seçerek arama yaparsanız,çanak ayarlarınızda sıkıntı yok ise tüm kanalları bulacaktır.

Kolay gelsin.
                [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                www.next.com.tr

Yorum yap

• hani nerde next 2000 super hdtv kanal listesi. ???

Yorum yap

• sayın admin bey ler next 8000 x cam plus icicn güncel kanal listesi eklermisisniz acil tüm uydular olabilirrr yada tüksat

Yorum yap

• hazır kanal yüklemeyim en guncel kanla listesi arama yapın bence daha saglıklı çalışır cihazınız

Yorum yap

• next 2000 super plus'tan alınan kanal listesini mini cx e yükleyemez miyiz?

Yorum yap

• SLMLAR hocam ben bu uydu işinde cok yenıyım bana yardımcı olabilirmisiniz next mini cx uydu alıcım var bunun için hankı kanal listesini kurmam lazım ve nası kurucam ilginiz için cok teskkurler

Yorum yap

• kutlu01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            hani nerde next 2000 super hdtv kanal listesi. ???

Yorum yap

• kutlu01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              hani nerde next 2000 super hdtv kanal listesi. ???

Yorum yap

• Degerli ustalar....Dobratech HD, icin guncel hazir kanal listesi var mi ?
                                saygilar....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X