• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 24.4.2009 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Degerli ustalar burdaki yazılımın veriliş nedenlerinden biri JSC Sport kanalları idi bu kanallarla alakalı bir şey soruyoruz ona bile cevap vermiyorsunuz bu kızgınlığınız kimedir.Saygılar

Yorum yap

• JSC Sport kanalları çöktü bilginize....

Yorum yap

• sampo Nickli Üyeden Alıntı
        JSC Sport kanalları çöktü bilginize....
        Bilgilendirme için teşekkürler

Yorum yap

• hasanuzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Degerli ustalar burdaki yazılımın veriliş nedenlerinden biri JSC Sport kanalları idi bu kanallarla alakalı bir şey soruyoruz ona bile cevap vermiyorsunuz bu kızgınlığınız kimedir.Saygılar
          Açmıyorsa çökmüştür demekki, bunun daha başka bir açıklaması olabilir mi?

Yorum yap

• Sımdı jcs-lar yokmu ?

Yorum yap

• Sayın tasarım belki başka bir açıklaması olmaya bilir ama benden başka arkadaşlarda bu kanalları sormuş bu kanallar çöktü arkadaşlar demek zor birşey mi kusura bakmayın sizde forumdaki insanlara bazen tavır yapıyorsunuz bunu ne yapmak lazım

Yorum yap

• 24.04.2009 Next CIS Super Plus yazılımında DISEqC motor ayarları sağlıklı değl. Bir uydunun yerine ikinci defa gidildiğinde aynı noktada durmuyor. Yayını kuvvetli olanlar da pek sıkıntı olmasa da Astra 19.2 gibi Türkiye'nın batısı hariç diğer bölgelerinde zor izlenebilen zayıf sinyal alınabilen uydularda problem oluyor.

Bu güne kadar yazmayışımın sebebi, bahsettiğim durumdan iyice emin olma düşüncem idi. Bu kadar emek çekip yazılınm hazırlayanlara karşı, aslı astarı olmayan hususlar ile saygısızlık etmek istemedim.

Umuyorum bu husus verilecek yazılımlarda dikkate alınır ve problem düzeltilir.

Saygılar.

Yorum yap

• Benim için bu konu bitmiştir uzatmaya gerek görmüyorum X-Baron arkadaş en azından denecek şeyleri demiş herkes kendine göre adamdır.İnsan isen zaten adamsındır ama iyi ama kötü.
                  X-Baron arkadaşa teşekkür ediyor Tasarım ustayıda kırdım ise Özür diliyorum

Yorum yap

• welatoomm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    :yess:bende next 2000cx super plus var d smart kartı takıyorum kanallar acılıyor 1 dk da bir takılıyor.sebebi ne?buna care varmı tesekkurler
                    en iyisi bu soruyu ben cevaplayayım bilmiyorum

Yorum yap

• şimdi özür dileyerek soruyorum

araştırmadım sanmayın ama her yeri okumakta gerçekten zor hotbird uydusu ve turksatım var hotbird i atayımmı hiç bir kanal açılmıyor sanırım doğrumu ?
                      ne nagra ne seca - next 2000 x süper plus

teşekkürler

Yorum yap

• önceden pleyboy vardı sevs on cristal , diamond falan vardı viev ler açılırdı arada

uzun zamandır yokumda özür şehir dışındaydım

3-4 gün oldu geleli

hiç bir şey kalmamış herhalde ?

Yorum yap

• s on tv ler uzun zamandır kapalı zaten..
                          polsatlar nagra3,s viewlar da s.on tv gibi cw şifreler bilinmiyor bilinsede hemen çöküyor..
                          tps ler zaten yok yani anlayacağınız hotbird uydusu bitti gibi bişey..
                          şu sıralar thor uydusu revaçta

Yorum yap

• çok teşekkürler

Yorum yap

• Doktordan ricam bundan sonraki yazılımda TPS Otmatik bölümünü çıkarırsa daha faydalı olur sanırım.Benimki sadece bir teklif.Kolay gelsin.

Yorum yap

• xtayf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                önceden pleyboy vardı sevs on cristal , diamond falan vardı viev ler açılırdı arada

uzun zamandır yokumda özür şehir dışındaydım

3-4 gün oldu geleli

hiç bir şey kalmamış herhalde ?
                                Evet hiç birşey kalamadı arasıra *** veriyor hocalar oda kısa süre sonra çökuyor.SAYGILARIMLA.:hangiiisi
                                :toplu:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X