• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

frekans sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• frekans sorunu

atla:12343 H 27500 frekansından sinyal alamıyorum dolayısıyla kanalları da bulamıyorum bu konuda yardımcı olur musunuz? Astra 1H ve 1L ne demek? bunlardan dolayı yapamıyorum galiba! şimdiden teşekkürler...

sweet485 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    atla:12343 H 27500 frekansından sinyal alamıyorum dolayısıyla kanalları da bulamıyorum bu konuda yardımcı olur musunuz? Astra 1H ve 1L ne demek? bunlardan dolayı yapamıyorum galiba! şimdiden teşekkürler...
    sinyal alamıyorum derken ?,kullandığınız çanak kaçlık ?..

İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

istanbul beykozdan 1.50 ile denedim ben alamadım bu frekansı her halde 1h alınmıyor bu bölgeden

Yorum yap

Bahsetmis oldugunuz frekanz ASTRA 19° 1H uydusuna ayit. Bu uyduyu türkiye den izleye bilmeniz icin 2.00 cm antan olmasi gerek.

Yorum yap

collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bahsetmis oldugunuz frekanz ASTRA 19° 1H uydusuna ayit. Bu uyduyu türkiye den izleye bilmeniz icin 2.00 cm antan olmasi gerek.

hocam yer yer değişiyor bulunduğum yerde 1.50 lik ile 1 H nin çoğunluğu alınabiliyor saygılar..
          İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Mertkoc81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sinyal alamıyorum derken ?,kullandığınız çanak kaçlık ?..

şimdi size dicem 60lık çanak var :ihihi: dumur durumuna düşücem :muhaha: acaba 90lık çanak alsam frekans tutar mı? bu arada Bursa da ikamet ediyorum.

Yorum yap

şimdi size dicem 60lık çanak var :ihihi: dumur durumuna düşücem :muhaha: acaba 90lık çanak alsam frekans tutar mı? bu arada Bursa da ikamet ediyorum.
              Bölgesel olarak çok değişkenlik göstermekte bu beam,ben İstanbul'dan 120'lik çanaklar ile maalesef sinyal alamamaktayım,İstanbul konum olarak biraz çukurda kalıyor galiba,ayak izleri Bursa'ya nasıl düşüyor orada ikamet eden ve bu frekanstan sinyal alabilen arkadaşların bilgi vermesi daha sağlıklı olur,ama 90 lık ile çok çok zor. minimum 120 yada 150 cm gerekebilir.
              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
              www.next.com.tr

Yorum yap

400 e yakın kanal var 12343 yok

bende hemen hemen bütün frekanslar çıkıyor ancak 12343 bende de sinyal yok, istanbul beylikdüzü 1,20 ofset çanak

Yorum yap

arkadaşlar ben Eskısehır den 572 kanal buluyorum fakat 12343 frekans ve 12692 orf paketını 1,50 canakla yakalayamadım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler

Yorum yap

ertugerol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar ben Eskısehır den 572 kanal buluyorum fakat 12343 frekans ve 12692 orf paketını 1,50 canakla yakalayamadım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler
                    1- İyi ayar gerektirebilir
                    2-LBN seçinim iyi olmalı
                    3-yada anten yetersiz olabilir

Yorum yap

fethiyede de yok 105 lik çanakla.

Yorum yap

izmir de yok malesef ;(

Yorum yap

ertugerol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          as3348 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          fethiyede de yok 105 lik çanakla.
                          next 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          izmir de yok malesef ;(
                          Bende var Yanlız 210 anten ile 12343 12692 %60 sinyal 150 yada altı antenler ile alamamanız normal

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Bende var Yanlız 210 anten ile 12343 12692 %60 sinyal 150 yada altı antenler ile alamamanız normal
                            vay be ne frekansmış herkes dertli :nebileyim bu ecnebilerde ne pis yere koymuşlar uydularını :muhaha:

Yorum yap

vay be ne frekansmış herkes dertli :nebileyim bu ecnebilerde ne pis yere koymuşlar uydularını :muhaha:
                              kendi ülkelerine çevirmişler uyduyu bize ters geliyor yada daha büyük anten kullanmak zorundayız

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X