• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTek Play2 [9.X] CoreELEC 9.x for S905/S905X @adamg

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• LibreELEC-S905.arm-9.0-devel

@adamg LibreELEC-S905.arm-9.0-devel

2-18-2018

https://libreelec.adamg.co.uk/releas...5-gec88b52.tar
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

19-02-2018

Update
      https://libreelec.adamg.co.uk/releas...9-g38c45e0.tar

Saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• @adamg nin WP2 için verdiği cevap.
        "already discussed WP2 is broken until codesnake updates kernel module."
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
          @adamg nin WP2 için verdiği cevap.
          "already discussed WP2 is broken until codesnake updates kernel module."
          Bugün daha yeni vaktim oldu.Bu sürümü KI pro da denedim. Wp2 de denemedim.

Tvh çalışıyor kanal geçişleri çok iyi. Kumanda için herhangi bir ayar yapmadım. Aynı anda hem WP2 hem KI pro kumandası çalşıyor. Yanlız kumanda hassatiyeti biraz farklı. Bazen 2 3 ileri gidiyor. Tvh için CVH nin şu sürümünü deneme imkanınız var mı? Bende en uyumlu bu çalışıyordu belki WP2 ye çare olur.

http://build.mycvh.de/Tvh-LE8.2/4.3-...42-4.3-912.zip

Yorum yap

• @byagli denediğim Tvh lar çalışmıyor.Senin verdiğini bir deneyeyim.

@Codesnake'nın @zbigzbig20 ye verdiği cevabı.
            @zbigzbig20 WeTek Play 2: Add support for crazycat and hauppauge driver addons by codesnake · Pull Request #2513 · LibreELEC/LibreELEC.tv ·
            https://github.com/LibreELEC/LibreELEC.tv/pull/2513

@adamg yeni cevabı.
            When it is merged I will do a devel build with the changes until the next main release.

Haberler sevindirici.

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı
              Bugün daha yeni vaktim oldu.Bu sürümü KI pro da denedim. Wp2 de denemedim.

Tvh çalışıyor kanal geçişleri çok iyi. Kumanda için herhangi bir ayar yapmadım. Aynı anda hem WP2 hem KI pro kumandası çalşıyor. Yanlız kumanda hassatiyeti biraz farklı. Bazen 2 3 ileri gidiyor. Tvh için CVH nin şu sürümünü deneme imkanınız var mı? Bende en uyumlu bu çalışıyordu belki WP2 ye çare olur.

http://build.mycvh.de/Tvh-LE8.2/4.3-...42-4.3-912.zip
              Teşekkürler.Kumanda yeni dtb.img dosyası ile çalışıyor.Sizin söylediğiniz gibi pek kararlı değil aynı zamanda bir çok tuşu çalışmıyor.Yeni bir key haritası çıkarılması gerekiyor.
              Yeni 8.90.4 imaj ile görüntü kalitesi çok iyi olmuş.IP tv leri ve diğer eklentiler onun üzerinden kullanıyorum.8.90.3 den çok daha iyi olmuş.

Not:Sayın @byagli sizin verdiğiniz tvh wp2 de çalışmıyor.

Yorum yap

• Bu imajın Kendi içindeki video eklentilerini çalıştırayım dedim mesela (ARTE +7) çalışmıyor
                IPTV lere bakayım dedim görüntü kalıteside çok iyi çalıştı eklentilerde bir kaç tane TVH var
                çalışmıyor bu imaj bir kaç kişinin derlemesinden yola çıkılmış gibi heralde yakında yeni bir
                güncelleme gelir hayırlısı

Saygılar
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

2018-02-23

Manuel Update
                  https://libreelec.adamg.co.uk/releas...gea3b1a985.tar

Saygılar

Yorum yap

2018-02-24

Manuel Update

https://libreelec.adamg.co.uk/releas...ga32a2d5ce.tar

Saygılar

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                      Bu imajı tekrar bir test edeyim dedim
                      1.resimde kernel Modül hatası aldım
                      2.resimde bütün her görsel yeşil renk
                      3.resimde en son @adamg 2018-02-24 LibreELEC-S905.arm-9.0-devel güncellemesini, yaptım ve ayrıca imaj 1-2 dakika içinde kapanıyor
                      sizlerde durum nasıldır.

Saygılar

[IMG][/IMG]

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
                        Bu imajı tekrar bir test edeyim dedim
                        1.resimde kernel Modül hatası aldım
                        2.resimde bütün her görsel yeşil renk
                        3.resimde en son @adamg 2018-02-24 LibreELEC-S905.arm-9.0-devel güncellemesini, yaptım ve ayrıca imaj 1-2 dakika içinde kapanıyor
                        sizlerde durum nasıldır.

Saygılar
                        Şu an @adamg nin 8.90.4 sürümü ve devel sürümleri WP2 ile sıkıntılı. WP2 nin kaynak kodlarının erişimine sahip olan @codesnake in uyumlu hale getirmesi gerekiyor. Biraz daha beklemek gerekiyor.

Yorum yap

Şu an @adamg nin 8.90.4 sürümü ve devel sürümleri WP2 ile sıkıntılı. WP2 nin kaynak kodlarının erişimine sahip olan @codesnake in uyumlu hale getirmesi gerekiyor. Biraz daha beklemek gerekiyor.
                          @byagli dostum teşekkür ederim tekrar bir deneyim dedim yoksa imaj güzel çalışıyordu bilgi için çok sağol

Saygılar

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
                            @byagli dostum teşekkür ederim tekrar bir deneyim dedim yoksa imaj güzel çalışıyordu bilgi için çok sağol

Saygılar
                            Abi denemene gerek yok. Tvh çalışmıyor daha . Sadece IPTV izleyeceğim dersen imajı kur sadece. Güncelleme yapma.

Yorum yap

Abi denemene gerek yok. Tvh çalışmıyor daha . Sadece IPTV izleyeceğim dersen imajı kur sadece. Güncelleme yapma.
                              Bu iki imajı kullanıyorum

LibreELEC Leia23 Raybuntu

LibreELEC-S905.arm-8.2-8.2.3.1.kszaq

IPTV lere bu imajlardan bakıyorum aslında @adamg nin imajı görüntü kalıtesi daha güzel geldi o yüzden bakmak istemiştim ilgi ve alakana tekrar teşekkür ederim

Saygılar

Yorum yap

26-02-2018

Manuel Update

https://libreelec.adamg.co.uk/releas...ge614a7735.tar

Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X