• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Newcamd2 Test Server

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000 Newcamd2 Test Server

Serverda bulunan paketler:
    MCT Redlight
    S*x View
    INXTC-Freex-Freex2-Xdream-Dorcel
    Spice Platinum
    Nova Hellas
    TPS
    ABSAT
    CYFRA
    BULSAT
    iTV
    Pink Plus
    NTV Hayat
    DigitALB
    ART Sport
    Al Jazeera Sport
    JSC Sport

Servera katılım için [email protected] adersine adınız soyadınız ve cihazınızın arkasındaki seri numarasını içeren bilgileri mail atın.

Açılan hesap 2 gün aktif kalacaktır sadece test amaçlıdır, Next 9000 XCam Ultra'lar newcamd2 de donuyor kilitleniyor şunu yapıyor bunu yapıyor diyenler içindir...

dostum benim herhangi bir şikayetim yok fakat newcamd 2 hiç kullanmadım denemek istesem sizce bir mahsuru olurmu
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Tesekkürler Digium paylasim icin. Mail yolladim.

Yorum yap

üstat mesajı gönderdim ama çok sonra hata raporu gönderdi tekrar denedim dilerim gelmiştir şimdiden teşekkürler

Yorum yap

üstad bilgileri gönderdim servere eklersen sevinirim teşekkürler
          Vu+duo Wetek play2
          120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
          :manga:

Yorum yap

Mail atan arkadaşlara ayarları gonderildi

Yorum yap

teşekkürler üstad bilgileri aldım şimdi deneyeceğim
              Vu+duo Wetek play2
              120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat

Yorum yap

Yorumları bekliyorum;
                bakalım sorun cihazda mıymış? yoksa serverın s'sini bilmeyen amatörlerde mi?

Yorum yap

Digium üstad şu an bütün paketleri kontrol ettim hepsi sorunsuz açılıyor hiç bi sorunla karşılaşmadım çok güzel bir server çalışmalarında başarılar dilerim paylaşımların devamını dilerim teşekkürler
                  Vu+duo Wetek play2

Yorum yap

üsdat bilgileri gönderdim şimdiden sagolun

Yorum yap

münkünse bende almak isterim istenilen bilgileri gönderdim sayğılar

Yorum yap

üstad sanırım gönderdiğim bilgiler ulaşmamış tekrar gönderdim.göndereceğiniz pass için şimdiden teşekkürler

Yorum yap

üstad bilgilerimi yolladım paylaşım için sağol

Yorum yap

üstat bilgilerimi yolladım teşekkürler gelsin de deneyelim bakalım. mach üstadın vermiş olduğu newcam 2 serverde pek sorun yaşamamıştık.

Yorum yap

hocam atmayı dendim ama size ulaştımı bilemiyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X