• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-smart yeni yazılım çıkartacakmış

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• D-smart yeni yazılım çıkartacakmış

evt arkadaşlar benım çankayada yakın bı uyducum var o bana solemıstı bunu ben daha sonra d-smart musterı hızmetlerını aradım gercekten bole bısey varmı dıye o da evt yazılım cıkıcak dedı yanı d-smart gelısmeye basladı dıye dusunuyorum ve bugun d-smart ı actıhımda ses acma kısma sembolunun deıstıgını sarı oldugunu gordum sımdı daha ıyı oldu.

Yazılımlar arasıra uydudan güncelleniyor evet bildirilen bazı hatalar düzeltiliyor
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

yanı uydudan sureklı destek vere bilecekmı acaba

Yorum yap

vereceğini söylüyor .. hizmet kalitesi zaman içerisinde kendisini belli eder ..vaadler yerine gelirse müşteri zaten talepte bulunur.. fakat iki haftadır gelen müşterinin ilginçtir tek talrbi erotik kanal varmı? soru direk bu veskiden ben belgeselciyim iki belgesel olsun yeter diyenler meğer biyolojik belgesel kana arıyormuş biz anlamamışız.
        sonuçta erotik yada adult bir kanal gelmesi satışı şok derece artıracak benim izlenimim bu ..
        Next&Nextstar
        EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

aynen öyle serdar kardeşim
          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

bence filim dizi komedi belgesel çocuk ve spice ve hustler gibi kanallarda olmalıki daha çok satsın...yani heryaşa ve zevke hitap eden alıcıya iyiki aldım aldığıma değdi dedittirecek yayınlar ve kanallar olmalı ....en önemliside bu kanallar reklamsız olmalı ...slmlar...

Yorum yap

hasankeskinkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yanı uydudan sureklı destek vere bilecekmı acaba

evet uydu üzerinden yazılım güncellemesi belirli aralıklarla yapılacaktır.

Yorum yap

yahu arkadaşlar volum ak olsa ne kara olsa ne boş işler yaşasın bağımsız
                uyduculuk

Yorum yap

evet arkadaslar bana da e mail gönderdi ler 20 subat da güncellendi en son yazılım trt1 de sorun var dı onu düzeltmislet ses barını degisklik falan filan...
                  NEXT 2000 SÜPER HDTV***DM 500S***NEXT 2000 CIS-CX-FTA-USB***NEXT 9000 XCAM ULTRA-CI-FTA***NEXT 1910 HD LCD TV***BEKO BS82 HD READY LCD TV***NEXT D-SMART 9500XCIS***NEXT 7500 FTA-CI***KİNGSTONE 4GB***VE DAHA SAYAMADIGIM NEXT CİHAZLARIII

Türksat(42)+Hotbirt(13)+eutelsatw3(7)+sirus(5)+Ast ra1kr(19)....
                  atla: :iyyy:

İYİYE DEĞİL EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN

NEXT NEXTSTAR SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Yorum yap

ArkadaŞlar Yazilimin KÖkten DeĞİŞİp..adam Gİbİ Bİ Yazilim YapilmadiĞi Taktİrde Kesİnlİkle Bu Cİhar Alinmaz...yaa Bİ Hotbirt Uydusundaki Kanallari Yukleyemedim..sikildim Sonunda Pes Ettİm. Boyle Bİ Şey Var Mi Yaa...5 Er 5 Er Transporder Tara Sonra Onlari Tektek Lİsteye Ekle...Ölme EŞŞŞeĞİm Ölme...bence Karavana...fos.

Yorum yap

Yeni Yazilim Şart..hemde Sİl BaŞtan..

ArkadaŞlar Yazilimin KÖkten DeĞİŞİp..adam Gİbİ Bİ Yazilim YapilmadiĞi Taktİrde Kesİnlİkle Bu Cİhar Alinmaz...yaa Bİ Hotbirt Uydusundaki Kanallari Yukleyemedim..sikildim Sonunda Pes Ettİm. Boyle Bİ Şey Var Mi Yaa...5 Er 5 Er Transporder Tara Sonra Onlari Tektek Lİsteye Ekle...Ölme EŞŞŞeĞİm Ölme...bence Karavana...fos.

Yorum yap

sadece turksatta hizmet vermesi zaten bi tuhaf ya...

Yorum yap

ticari görüşler bunlar arkadaşlar..
                          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

adamlar digi turk u baya sarstı ama nede olsa tesekkur etmek lazım ama lig için kararlılar bu sene hersey netlesir acele etmeyın saygılar

Yorum yap

emu destegi ve diger uyduları seyretme kısıtlaması olmazsa, hemen almayı düşünüyorum sürüs uydusundan tan huster i seyredemedikten sonra ne anladım + şu *** view xxx kanalını açıyormu IceCrypt / Joker / Sky / Zeta modülleriyle direk açıyormu yoksa iki aşamalı mı 9000 lerdeki gibi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X