• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

şifreleme

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• şifreleme

merhaba arkadaşlar. next ye 8000 xcam cihazım var. ben cihazın içerisine viaccess ve seca gibi şifreleri keyfly ile yüklesem. cihaz en son yüklediğim şifrelerimi çalıştırır (en son seca yüklediysem gibi.). yoksa her ikisini birdenmi ??

En son hangi key dosyasını attıysanız aktif olan keyler ile izlenebilen kanalları izlersiniz.viaccess,seca,nagra,.... hepsi çalışır aynı anda.
    En güncel key dosyasını atmanızı öneririm.

Yorum yap

resim işini hala çözemedim. herşeyi uygun olarak yapıyorum fakat bir türlü attığım resmi göremiyorum. nedeni ne olabilir ?

Yorum yap

Resim atma işinde çözülemeyecek bir şey yok fatih. Plus serisi cihaz kullanıyorsan boyutu 25kb geçmeyen dosyaları Superloader ile atabilirsin.

Yorum yap

next ye 8000 cihazım. ama yine olmuyor neden olmadığını da anlamış değilim. 25 k dan düşük resimler atıyorum yine olmuyor.

Yorum yap

xcam yazmayı unutmuşum pardon.

Yorum yap

Acaba menuden yüklediğin resimi seçmiyormusun?? kendisi otomatik gelmez. senin menuden secmen gerekli arka fon resmini.Daha öncede yazmıştık herşeyi doğru yaptığına eminsen.görünmemesi mümkün değil.
              Birde Konu başlığına uygun devam edelim lütfen.Resim konusuna daha önce açmış olduğun yerden devam edersen daha sağlıklı olur.
              Key problemin çözüldüyse burayı kapatalım daha fazla dallanıp budaklanmasın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X