• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tiger güncel yazılım ne zaman?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Video sinyali yok demesinden bıktım bozuk cd gibi takılmalardan bıktım ula 50 milyonluk makine almiş kayınbabam resmen ucuyor gittik hd cihaz aldık yerlerde resmen kanal değiştiriyim mi diye düşünüyor resmen ve gelinen son nokta en kısa zamanda.... Cihazi cıkarıp insanlar üstünde test ettiler herhalde.

Yorum yap

esbalat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Video sinyali yok demesinden bıktım bozuk cd gibi takılmalardan bıktım ula 50 milyonluk makine almiş kayınbabam resmen ucuyor gittik hd cihaz aldık yerlerde resmen kanal değiştiriyim mi diye düşünüyor resmen ve gelinen son nokta en kısa zamanda.... Cihazi cıkarıp insanlar üstünde test ettiler herhalde.
      hocam sen gene iyisin kayınpederin cihazını görüp üzülüyorsun ya ben ne yapayım pederin maskarası oldum kumandanın kanal artırma tuşuna basılı tutup 5-10 kanal sonrasına hızlıca gitmeye alışmış (evdeki cihazı 70 tl lik bir fta) benim tigerımada evdeki canavarına yaptığı muameleyi yapınca anında kilitleniyor tabi bizde cihaza (kendimize) b..... sürdürmemek için her seferinde bahane uydurmak zorunda kalıyoruz. yok hava sıcak cihaz ısınmış yok yanlış tuşa basmayı nasıl beceriyorsun baba muhabbetleri yalanın bini bir para ama ne yapalım aldık bir kere. bendeki 6000 fta bile bundan daha stabil hemde hiç problemi yok. hem dayan biraz yakında yeni yazılım çıkacak-mış... biz öyle duyduk...

Yorum yap

gercekten sorunlu bi cihaz. nextin tüm modellerini sattım ama tiger ayrı bi bela umarım düzgün bi yazılım çıkar

Yorum yap

morhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          gercekten sorunlu bi cihaz. nextin tüm modellerini sattım ama tiger ayrı bi bela umarım düzgün bi yazılım çıkar
          uzun zamandır başlıkta kimseleri göremiyordum forumu takip eden birilerinin olması güzel gerçekten. Bence bu cihaz çok satmadı o yüzdende müşterilerin sesi pek çıkmıyor dolayısı ile firmaya da şikayette bulunan çok az firmada zaten diğer modellerindeki yazılım problemleri ile boğuşuyor daha çok satanın daha çok sesi çıktığı için ağlamayana emzik yok misali tigere bu sene sıra çok zor gelir bence.

Yorum yap

o gun mail attim bu ay sonunda cıkarıcaz yeni versiyon hatta mail aynısını gösteriyim

Beklentiler olduğunu biliyoruz, cihazla ilgili bir destek sorunu yok. Gerekli yazılım çalışmaları da yapılıyor en geç bu ay sonuna kadar yazılım güncellemesi yapılacak. Bu şekilde forumlarda da duyurulabilir. dediler ama ben inandım mı o malum

Yorum yap

esbalat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              o gun mail attim bu ay sonunda cıkarıcaz yeni versiyon hatta mail aynısını gösteriyim

Beklentiler olduğunu biliyoruz, cihazla ilgili bir destek sorunu yok. Gerekli yazılım çalışmaları da yapılıyor en geç bu ay sonuna kadar yazılım güncellemesi yapılacak. Bu şekilde forumlarda da duyurulabilir. dediler ama ben inandım mı o malum
              4 gün kaldı hocam ister inan ister inanma (biz böyle çok vaatler duyduk) bekleyelim ve görelim bakalım belki bu sefer sürpriz yapıp problemsiz bir yazılım çıkarırlar "geç olsunda güç olmasın misali" nasıl olsa kimse umursamıyor(bizden başka)

Yorum yap

tiger2010 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                4 gün kaldı hocam ister inan ister inanma (biz böyle çok vaatler duyduk) bekleyelim ve görelim bakalım belki bu sefer sürpriz yapıp problemsiz bir yazılım çıkarırlar "geç olsunda güç olmasın misali" nasıl olsa kimse umursamıyor(bizden başka)
                Açıkcası benimde umudum kalmadı sonunda arayıp sövucem o olucak

Yorum yap

bugün oldu oldu ramazan girdi mi bi daha yazılım çıkmaz daha :-PP

Yorum yap

yeni yazılım hayırlısı olsun .y-versiyon:1.08 yazılım versiyon :4.03 d-versiyon:5.01

YAZILIM NOTLARI

--- Önce "boot_1.08_tiger.upd" (bootloader güncellemesi) güncellenecek
                    daha sonra "Next_YE-2010Tiger_4.03_20110803.upd" (ana yazılım) güncellenecek

1- Bootloader Güncellendi.
                    Önemli Not: Bootloader güncellemesi sadece USB ile yapılabilmektedir.
                    Dolayısıyla Network üzerinden yazılım güncelleyecekler önce USB ile
                    BOOTLOADER güncellemesini yapmalı.

2- Uydu bazında kanal taşıma özelliği eklendi.

3- Bir uydudaki tüm kanalları toplu olarak seçme özelliği eklendi.
                    -Kanal Düzenleme menüsünde SAT tuşu ile istenilen uydu seçilip STATUS tuşu
                    ile seçili uydudaki TÜM KANALLAR işaretli hale gelir. Böylece tek tek seçmek
                    zorunda kalmadan uyduya ait tüm kanallar tek seferde seçilip silinebilir.

4- 0/12 V Anahtarı her uydu için ayrı ayrı açılıp kapatılabilme eklendi.

5- Sistem dosyalarında düzenlemeler yapıldı.

6- Network sürücülerinde düzenlemeler yapıldı.

Yorum yap

İyi güzelde yazılı neden eklemediniz ? Yazılım sadece ağ güncelleme üzerinde var şu anda ....Boot dosyasını güncellemeden yüklemeyiniz..
                      Computer High Engineer
                      Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                      Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                      Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

yeni yazılımı nereden buldunuz hocam bir açıklama yapsaydınız ya genede bilgi için teşekkürler.

Yorum yap

Mrdp Nickli Üyeden Alıntı
                          İyi güzelde yazılı neden eklemediniz ? Yazılım sadece ağ güncelleme üzerinde var şu anda ....Boot dosyasını güncellemeden yüklemeyiniz..
                          evet yazılımı eklemedim çünkü iyi test etmek istedim bu yüzden eklemedim. eksik ve düzeltilmesini istediginiz yerleri not alalım ve gerekli yerlere ulaştıralım saygılar iyi çalışmalar...

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=59166
                            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                            www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X