• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Files By Ekurel

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hocam özür diliyorum bunların frekansı ne bunun 11411 h 27500

***OnTVGold (13°E)
    ***OnTVDiamond (13°E)

Bunların frekansı bulamadım

***OnTV Silver (13E)
    ***OnTV Classic (13E)

Yorum yap

• S€x kanallari demin coktu...

Yorum yap

• EKUREL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        S€x kanallari demin coktu...
        ***OnTV Silver (13E)
        ***OnTV Classic (13E)
        bu kanalların frekansı ne hocam???

Yorum yap

• ****** coktu arkadaslar yınede bır an ıcın ızlemek guzeldı dunkes:

Yorum yap

• yildirimserkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ****** coktu arkadaslar yınede bır an ıcın ızlemek guzeldı dunkes:
            Sen hiç olmazsa bir an için izlemişsin, işyerinde fd ye attım ******* eve geldim yükledim. Uçmuş

Yorum yap

• kardeşim ekurel sana övgüler yağdırırken cihazı kurdum birde ne göreyim kanallar susmuş onlar bana ben onlara bakıyorum.birde kendi kendime dedimki o kadar sevinmiştin ya alsana dedim boş ver sağlık olsun biz bunlara alıştık.

Yorum yap

• ekurel kardeşim sana profilimi gönderiyorum ben mach1 de yeni üye olabilirim ama bu alemde yeni sayılmam . ben ilk digital yayın daha piyasada yaygınlaşmamışken girdim bu ortama analog ve digital yayının bir arada izlendiği yıllarda kyotoların 500 ytl olduğu irdeto modüllerin 150 . 200 ytl olduğu yıllarda sana daha neyi anlatayım yani kısacası kardeşim ben buyum işte . profilim bu

Yorum yap

• ben şunu anladım birilerini yaptığı işlerden dolayı övmeye başlarsan hemen profil araştır masına gidiliyor.benim böyle şeyler canımı sıkar biz buraya profilimiz araştırılsın diye üye olmadık bize verilen hizmetlerden yararlanmak için girdik aynı çatı altında bir aile olmak kardeş kardeş geçinmek için birbirimizi kırmak için değil . ben zaten üye olurken profilimi verdim kullandığım cihazı yazdım öteki kullandığım cihazlarıda yaza bilirdim ama gerek görmedim next benim asla vazgeçemeyeceğim bir alternatif olmuştur.teşekkürler mach1 e

Yorum yap

• alternati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ***OnTV Silver (13E)
                    ***OnTV Classic (13E)
                    bu kanalların frekansı ne hocam???
                    Bunlar eurobird kanalı hotbird deil..

Yorum yap

• uşaklı64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ben şunu anladım birilerini yaptığı işlerden dolayı övmeye başlarsan hemen profil araştır masına gidiliyor.benim böyle şeyler canımı sıkar biz buraya profilimiz araştırılsın diye üye olmadık bize verilen hizmetlerden yararlanmak için girdik aynı çatı altında bir aile olmak kardeş kardeş geçinmek için birbirimizi kırmak için değil . ben zaten üye olurken profilimi verdim kullandığım cihazı yazdım öteki kullandığım cihazlarıda yaza bilirdim ama gerek görmedim next benim asla vazgeçemeyeceğim bir alternatif olmuştur.teşekkürler mach1 e
                      arkadasım dedıklerınden hıc bır sey anlamadım kım senın profılını ıstedıkı
                      burda herkes bırbırıne yardımcı oluyor bende o kadar cok yardım alıyorum kı !!!
                      önemlı olan saygı ortamında olması...

Yorum yap

• tüh yaa. Cyfrowy Polsat paketindeki discovry de gitmiş. Yeni Kêyler de açmıyor. sadece science ve world var. hotbirdde tek kanalım kaldı o da eurosport lar. onlar da gitmez umarım.

Yorum yap

• arkadaşlar bu ******* atıyorum calısmıyo bilgisi olanvarmı

Yorum yap

• arkadslar bu keylri atıyorum calısmıyo bir bilgisi olan varmı

Yorum yap

• tracker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar bu ******* atıyorum calısmıyo bilgisi olanvarmı
                              çalışmayan nedir anlayamadım ??

Yorum yap

• çalıştı galiba baya uzun süredir cevap gelmedi :P

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X