• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-Smart'a 2.uydu Nasıl Kurulur ?(Açıklamalı)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• D-Smart'a 2.uydu Nasıl Kurulur ?(Açıklamalı)

D-Smart'a 2.uydu Nasıl Kurulur ?(Açıklamalı)

1- menu
    2- Ayarlar
    3- Sistem Ayarları
    4- LNB Ayarı

burada en ustte "1" altında "turksat" yazar.. en alttaki satiri ok ile "Diseqc A" yap "Ayarları kaydet" de..
    sonra tekrar LNB ayarı de
    a- ust satırı "2" yap
    b- altindaki satirda "Hotbird"ü bul.
    c- en alt satırı "Diseqc B" yap
    d- Ayarları kaydet (yesil buton)

5- Kumandadan "Sol ok" butonuna bas
    6- Kanalları Düzenle
    7- Kanal Ekle

a- burada en ustu "Hotbird" Yap
    b- "Kırmızı buton" a basarak tüm uyduyu tarayacaksin
    tarama bitince
    c- sol tarafta kanl listesine geleceksin, eklenmesi istedigin kanalin karsısında "CHECK" sembolu olacak, istemediklerini "OK" butonuna basarak "CHECK" isaretini kaldir.
    d- İslem bittikten sonra "Sarı butona" basarak listeye ekle, Kanalların eklendigine dair uyarı mesajını goreceksin. (en fazla 200 kanal secebilirsin) (sarı butona basmazsan kanallar eklenmeyecektir, tekrar taratmak zorundasın)

8- Geri tusuna birkac kere basarak TV ekranına dön. Kanallar 600 ila 799 arasına kaydedilmis olacaktır.
    Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Guzel bilgi , eline saglik ...

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

Tşklerr

Kanal sayısı sorunu var...
      Hiremco TurBo4K

Yorum yap

güzel bir çalışma ellerine sağlık

Yorum yap

çalışma için teşekkürler emeğine sağlık...

Yorum yap

Team Nickli Üyeden Alıntı
            Tşklerr

Kanal sayısı sorunu var...
            evet arkadaşım doğru söylüyorsun şimdilik 600'e yakın kanal buluyor ileride düzelecektir
            UZAY TİCARET
            ELEKTRONİK MARKET
            YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
            Pıoneer & SONY

Yorum yap

benim evde 2 canak var. d-smart sonradan aldim. hotbird deki kanallari izleyebilmem icin (sozde ozel - 200 nolu kanaldan itibaren sirali) nasil ayarlama yapmam gerekiyor? becebilen var mi?

su kanallar: http://www.d-smart.com.tr/DsmartChannels.aspx?Page=2

Yorum yap

lastsamurai arkadasım müterımden gelen istek talebıyle etualsat w2 16 derecedekı bulgar kanallarını acmıyor nasıl ve menu seklı olarak yardımcı olurmusunuz bana ve benımgıbı yardım isteyen tum arkadaslara yardımcı olursanız sevınırım cıhazın menusu cok karısık normal cıhazlara gore menude acıklama yapar sanız sevınırım

Yorum yap

normal digidal recıvırınızdan şaşmayın.

Yorum yap

hala kanal sayısı 5000 yazılımı çıkmadı...
                    Hiremco TurBo4K

Yorum yap

kardeş cok ii anlatmısın eline sağlıkta ben aratıyorum bütün bu dediklerini yapıp..hiç kanal bulamıo ya kerdeş neden olabilir acebaa...

Yorum yap

rigormortis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        kardeş cok ii anlatmısın eline sağlıkta ben aratıyorum bütün bu dediklerini yapıp..hiç kanal bulamıo ya kerdeş neden olabilir acebaa...
                        kardeş önce yazılımını yükleyin sonra taratın.gerçi en son yazılımda bir sürü problem var diyorlar.
                        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                        VU+ SOLO 2
                        Popcorn Hour A-210
                        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

son yazılım yüklü türk ve hotbird kanallarını buluyor astra 19 derece aratıyorum bulamıyor
                          dsmart cihazları türksat ve hotbird harici çalışmıyormu burada baya uğraştım ama sonuç alamadım
                          son yazılımı yüklü lnb seçimnden diseqc seçimide tamam arattırmada tamam sonuç yok.
                          aynı anteni aynı techizatla hotbirde döndürünce canavar gibi buluyor. astraya döndürüp başka bir uydu cihazı bağlıyorum astra var d-smard cihazında kanal taramada hiç birşey bulamıyor ben pes ettim .
                          Next&Nextstar
                          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Bende Hotbirdi ekleyemiyorum sorun var, yazılımlarda...

ilk seri cihaz alanlardanım iade alırlarsa verecem cihazı....
                            Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X